Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Quo vadis?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Quo vadis - dokąd idziesz? kim jesteś? szarość codziennego bytowania, po co tutaj i dlaczego jesteś? czy to wszystko ma sens, a jeśli tak to jaki? ...i można by tak dalej, lub rozmyślania człowieka, który się nie spieszy.

Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Kurczę, chyba nie rozumiem. W sumie odniosłam się swoim komentarzem do 'artyści', myślałam, że chodzi o to, kto jest tym gmerającym w kawie i w przechodniach, kto ma czas na kawiarenkę i nie biegnie, a ocenia tych biegnących zza szyby. I że wiersz jest jakby ironią, że takie patrzenie może być złudne. Więc napisałam, że każdy może tak oceniać, bo wiele takich komentarzy już słyszałam - z ust osób zwykłych i 'niezwykłych'. Może jednak źle odczytałam wiersz... ? Nie, nie czuję się dotknięta sztuką, zresztą nie jestem pewna czy dobrze to pytanie rozumiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • …ależ to fajne

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ( byłoby) całkiem superaśne, gdyby nie nadmiar imiesłowów ( ale uwielbiam takie klimaty… nieoczywiste ), pozdrówki 
    • @Leo Krzyszczyk-Podlaś … miła ta chęć obdarowywania w dzisiejszym świecie, gdzie wszyscy najchętniej biorą … jednak choć tekst wybrzmiewa czule - drepta po znanych frazach… pozdrawiam ;)
    • @Wędrowiec.1984 Delikatny, trochę nie w moim stylu

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      . Dziękuję
    • @Gosława … tak Gosławo, mea culpa - mnie ten multitasting kiedyś wyczerpie na dobre ;))

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pisałam komentarz, dopychałam walizeczkę na krótki wyjazd , odpisywałam na sms - a i … ha, ha, i jeszcze niemiecka przyjaciółka zadzwoniła … taaak, to musiało się skończyć pomyleniem PL - ki z Autorką , sorrki za błąd; a co do prywaty,to  ja się ludzi w ogóle nie dopytuję o o nic; sami opowiadają i CO ;))   Przecież to portal, każdy pisze jak umie,nie musisz się sama tak ostro oceniać, tekst przekonał wszystkich, jest autentycznie  tęskny, w tym … samym środku lata   powodzenia i pozdrawiam z podróży    
    • @agfka

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      W moim wpisie "problemy poczty" to była przenośnia, nie miałem na myśli pocztowych problemów finansowych, tylko ludzką samotność, czyli jesteśmy zgodni...   Autorki nie ma co trafiać ani roznosić ponieważ wiersz odczytuję pozytywnie, CV nie pisałem od minimum 20 lat i nie było tam etykietki "poeta". Na portalu nie byłem od maja 2008, więc sądzę że  nie wyrywam się przed orkiestrę, i powyższa ocena mojej osoby nie jest trafna ani  prawdziwa.  Pozdrawiam Adam 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...