Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

samotność z odzysku


Artur_Bielawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak Pan sądzi. Od dziś mogę nie komentować wierszy, bo i przecież to zajmuje jakiś czas. Ja nigdy nie skrytykowałem czyjegoś wiersza, oceniam każdy wiersz pozytywnie w odrębności od Pana. Nie oceniam nigdy wierszy źle. Każdy orze jak morze, ale to tylko może zrozumieć prosty człowiek taki jak ja. No ładnie. Zniechęcił Pan mnie. Może to i dobrze, bo ten czas poświęcę na poprawianie swoich wierszy. Dzięki. Świątecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Jest Pani świeżynką na tym portalu, zdaje się... Na ogół przechodziłem obok bez słowa w przypadku marnych wierszy, jak wielu innych, których już tutaj nie ma... Niestety... Niestety, bo mieli coś do powiedzenia, pisali konstruktywnie i świeżo, a przynajmniej nie równali do poziomu marnych graficiarzy, którzy tworzyli TWA... Postanowiłem się wypowiadać co myślę bo mierzi fakt, że pod wierszami zero komentarzy, czasem aż jeden dwa... Ale jeśli nie komentować, to chociaż stworzyć konstruktywną krytykę w myśl znanych słów PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI. Oczywiście ma Pani pełne prawo tkwić w postaci embrionalnej ale po co wtedy się wynaturzać??? Ma Pani szansę się rozwijać, Pani Dominiko... Tego życzę i pozdrawiam - forumowicz z trochę większym stażem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Mietku!!!Pomyliłeś małe co nieco ;-) Co do mnie, to cofnij się trochę, a zobaczysz, że też pozostawiałem jedynie pozytywne komentarze :-) I co zostało? Dogorywający portal zwany poetyckim... Nie będzie zdrowej krytyki, od serca, a jedynie wzajemne się łechtanie po plecach - to agonia nastąpi szybciej... co ja piszę... ona już ma miejsce!!! A Twoją wrażliwość cenię, wiedz o tym - i wiedz o tym, że jeśli przyjmiesz od czasu do czasu na klatę..., to nauczysz się pewnych uników i pewnych, lepszych ciosów - poetyckich rzecz jasna ;-) Pozdrawiam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturze:) nie bierz do siebie tych powyższych niesnasek, wiersz ma dobry wstęp ja bym jednak jeszcze poskracała...:) , ta samotność jeśli ona się psuje, to bez ogonka e :) chyba że to Ty się tam psujesz, ostatnia zwrotka jak dla mnie zbędna, nie wiem... pozdrawiam gorąco i poświątecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezary_dacyszyn
Tu nikt nie słucha krytyki w dobrej wierze.
Niektórzy piszący piszą dla siebie, nie uznają krytyki czytelnika.
Nie rozumiem więc po co i dlaczego publikują.
Poza tym sztywno trzymają się własnych zasad,
co nie zawsze wychodzi im na dobre.
Klepanie po ramieniu jest miłe ale mało inspirujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...