Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

przebiegają przeze mnie ścieżki


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak dokładnie - obok, dlatego, że jeśli coś trwa długo i jest znane na wylot, to czasem się przejada. To nie jest już żywe.
Wtedy słowa ból czy cierpienie wręcz rażą.
Dlatego obok.

możliwe Anno - ale ja ten wiersz pierwszy raz czytam i nie jestem znawcą od bólu - mimo wszystko to racja - a wiersz? - mam odczucie (nie mądrzę się, hihihi), ze właśnie tej racji w wierszu brak - spróbuj coś w nim wymodelować - to tylko propozycja
MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak dokładnie - obok, dlatego, że jeśli coś trwa długo i jest znane na wylot, to czasem się przejada. To nie jest już żywe.
Wtedy słowa ból czy cierpienie wręcz rażą.
Dlatego obok.

możliwe Anno - ale ja ten wiersz pierwszy raz czytam i nie jestem znawcą od bólu - mimo wszystko to racja - a wiersz? - mam odczucie (nie mądrzę się, hihihi), ze właśnie tej racji w wierszu brak - spróbuj coś w nim wymodelować - to tylko propozycja
MN

Dziękuję, na pewno spróbuję.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobry wiersz, ale ostatnio śledziłam Twoją twórczość i może dlatego spodziewałam się czegoś 'lepszego'. są fragmenty świetne, dla mnie wręcz genialne

przebiegają w ubłoconych szpilkach----np. ten

reszta jednak dość pospolicie ujęta, więc nie robi już takiego wrażenia. nienawidzę w wierszach słowa 'krew', może dlatego że jest często nadużywane, ale to takie moje widzi mi się:P

oceniam pozytywnie,choć nie ukrywam że może być lepiej w moim mniemaniu:)
pozdrawiam
Agnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...