Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

casus antypoety


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Jacku ja wracam często pamięcią do wędrówek po górach i Krakowie, gdzie stała taka skarbonka dla zwiedzających i różne nominały były z całego świata. To było jak sen w okropnej rzeczywistości. Polityki nie ma sensu mieszać do poezji tylko szpeci.
Mam taki swój kącik na cały świat ( przetłumaczenie trudne jest czasem na angielski ) oni wolą życie niż wspomnienia szczególnie polityczne. Ma pan świetny wiersz poproszę o delikatną poprawkę:-)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zjajami_Baba

podobno pawie bywały na królewskich stołach, ale puszczanie pawia jest poza królewskim protokołem...
dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam...

P.s; W przyszłości można mnie odwiedzić nie tylko z jajami, można także z brodą...Mnie proszę Baby nic już nie zaskoczy a niewiele zdziwi...
tym bardziej, że domniemywam zmianę nicku aby się popisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu nieudolnych wypocin anty-komentatorów ale przede wszystkim po przeczytaniu jeszcze raz całego wiersza muszę nieco zmodyfikować moje zdanie: To nie tylko dobry wiersz lecz wyjątkowo celna diagnoza , napisana znakomicie, mająca ponadczasową głębię i bardzo chciałbym aby ten tekst ukazał się jak najszybciej w jakimś prestiżowym periodyku poetyckim , bo na to w pełni zasługuje, lub na pierwszej stronie GW tak przecież tolerancyjnej i postępowej... .Brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GW jest bezstronna to ja arcybiskupem jestem.
Wracam i czytam drugą strofę, gdyż zawarta jest w niej uniwersala prawda. Niby kilka słów a zawierają tyle, że całą historię ludzkości można w nich ujrzeć i jeszcze więcej.
Polityka mnie nie interesuje i mieszanie jej z poezją uważam za grubą kreskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...