Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy gazda sobie w gaz da
to gaździna wtedy blednie
bowiem gazda wnet rozpocznie
pieprzyć (czytaj: gadać brednie)

i tu nie ma się, co dziwić
wszak wiadomo, my Polacy
nie stronimy od nadmiaru
picia nawet w trakcie pracy

taka to już w nas fantazja
czy ułańska dociec trudno
lecz na trzeźwo monotonnie
i tak jakoś bardziej nudno

więc ja także dla kurażu
idę strzelić jakąś wódkę,
koniec wiersza, drzwi zamknięte
na trzy spusty i na kłódkę.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)
Opublikowano

kiedy gazda w gaz da sobie
wtedy pieprzy mu się w głowie
a gaździna biedna blenie
bo małżonek gada brednie

tu się nie ma czemu dziwić
skoro wszystko jest na niby
za lekarza trzeba płacić
chaty nie ma kto ogacić

podrożały podręczniki
i śmieciowe gmina liczy
węgiel truje środowisko
koniec świata chyba blisko

a na domiar choć brak kasy
comiesięczne wnieść opłaty
i roboty coraz mniej
oj ty wódko w mordę lej

wariant 2
a na domiar jeszcze heca
ktoś fedruje od zaplecza
i tu wnioski nie zbyt miłe
czytelniku pilnuj tyłek

pozdrawiam

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Część ta wielce zagrożona
gdy zachodzi od ogona
ktoś, kto niecne ma zamiary
wtedy trzeba ile pary

w nogach, w płucach gnać do przodu
by agresor w chwili wzwodu
widział nasze plecy z dali
bo inaczej byśmy dali

jak to pięknie mówią ciała
(pani może by i dała)
lecz mężczyźnie nie wypada
przecież bon-ton i ogłada

chyba, że z tej samej gliny
wtedy trzeba poprawiny
zrobić wzorem jak z wesela
pozyskując przyjaciela.


Pozdrawiam
HJ
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta

Im już nawet na treningach
marzą się panienki w stringach
więc na meczu do połowy
zaprzątnięte nimi głowy

pewnie bezkrytycznie mają
i dlatego przegrywają
dziw, że tylko dwa do koła
potem to już nikt nie zdoła

dać coś z siebie, choć się silą
coraz częściej też się mylą
i choć tęgie biorą baty
zawsze pierwsi po wypłaty.

Pozdrawiam
HJ
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta

Im już nawet na treningach
marzą się panienki w stringach
więc na meczu do połowy
zaprzątnięte nimi głowy

pewnie bezkrytycznie mają
i dlatego przegrywają
dziw, że tylko dwa do koła
potem to już nikt nie zdoła

dać coś z siebie, choć się silą
coraz częściej też się mylą
i choć tęgie biorą baty
zawsze pierwsi po wypłaty.

Pozdrawiam
HJ
i odpowiedź tutaj mamy
gdzie jest piesek pogrzebany
trzeba inną im taktykę
zmienić piłkę na lektykę

zaś Nawałce taką ściągę
by wygrywać można ciągle:
kilku gazdów i harnasi
wtedy górą będą nasi
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta

Im już nawet na treningach
marzą się panienki w stringach
więc na meczu do połowy
zaprzątnięte nimi głowy

pewnie bezkrytycznie mają
i dlatego przegrywają
dziw, że tylko dwa do koła
potem to już nikt nie zdoła

dać coś z siebie, choć się silą
coraz częściej też się mylą
i choć tęgie biorą baty
zawsze pierwsi po wypłaty.

Pozdrawiam
HJ
i odpowiedź tutaj mamy
gdzie jest piesek pogrzebany
trzeba inną im taktykę
zmienić piłkę na lektykę

zaś Nawałce taką ściągę
by wygrywać można ciągle:
kilku gazdów i harnasi
wtedy górą będą nasi

Gazdy nie znam a harnasi
choćby i po kilka nasi
tuż przed meczem w siebie wlali
też nie będą doskonali

bo procentów w nich niemnogo
ale zawsze przecież mogą
posiłkować się spiretem
i zadziwić wszystkim sprytem

robiąc takie wygibasy
jak największe w świecie asy
więc z przewrotu lub z doskoku
przodem, tyłem albo z boku

mogą strzelić płasko szczurem
albo fałszem ponad murem
pod poprzeczkę lub w okienko
bo bez tego bardzo cienko.

Pozdrawiam
HJ
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta

Im już nawet na treningach
marzą się panienki w stringach
więc na meczu do połowy
zaprzątnięte nimi głowy

pewnie bezkrytycznie mają
i dlatego przegrywają
dziw, że tylko dwa do koła
potem to już nikt nie zdoła

dać coś z siebie, choć się silą
coraz częściej też się mylą
i choć tęgie biorą baty
zawsze pierwsi po wypłaty.

Pozdrawiam
HJ
i odpowiedź tutaj mamy
gdzie jest piesek pogrzebany
trzeba inną im taktykę
zmienić piłkę na lektykę

zaś Nawałce taką ściągę
by wygrywać można ciągle:
kilku gazdów i harnasi
wtedy górą będą nasi

Gazdy nie znam a harnasi
choćby i po kilka nasi
tuż przed meczem w siebie wlali
też nie będą doskonali

bo procentów w nich niemnogo
ale zawsze przecież mogą
posiłkować się spiretem
i zadziwić wszystkim sprytem

robiąc takie wygibasy
jak największe w świecie asy
więc z przewrotu lub z doskoku
przodem, tyłem albo z boku

mogą strzelić płasko szczurem
albo fałszem ponad murem
pod poprzeczkę lub w okienko
bo bez tego bardzo cienko.

Pozdrawiam
HJ

wymyśliłem nowy plan
i receptę dobrą mam
żeby Lewy strzelił gola
trzeba w szatni mu jabola

albo lepszy jeszcze taki
Henio z Czarkiem dwa cwaniaki
oni grają poetycko
i nieważne z kim potyczka

weź ich trener do ataku
polska piłka zazna smaku
zawsze najmniej trzy do kółka
i całujcie chłopców w czółka

;-)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta

Im już nawet na treningach
marzą się panienki w stringach
więc na meczu do połowy
zaprzątnięte nimi głowy

pewnie bezkrytycznie mają
i dlatego przegrywają
dziw, że tylko dwa do koła
potem to już nikt nie zdoła

dać coś z siebie, choć się silą
coraz częściej też się mylą
i choć tęgie biorą baty
zawsze pierwsi po wypłaty.

Pozdrawiam
HJ
i odpowiedź tutaj mamy
gdzie jest piesek pogrzebany
trzeba inną im taktykę
zmienić piłkę na lektykę

zaś Nawałce taką ściągę
by wygrywać można ciągle:
kilku gazdów i harnasi
wtedy górą będą nasi

Gazdy nie znam a harnasi
choćby i po kilka nasi
tuż przed meczem w siebie wlali
też nie będą doskonali

bo procentów w nich niemnogo
ale zawsze przecież mogą
posiłkować się spiretem
i zadziwić wszystkim sprytem

robiąc takie wygibasy
jak największe w świecie asy
więc z przewrotu lub z doskoku
przodem, tyłem albo z boku

mogą strzelić płasko szczurem
albo fałszem ponad murem
pod poprzeczkę lub w okienko
bo bez tego bardzo cienko.

Pozdrawiam
HJ

wymyśliłem nowy plan
i receptę dobrą mam
żeby Lewy strzelił gola
trzeba w szatni mu jabola

albo lepszy jeszcze taki
Henio z Czarkiem dwa cwaniaki
oni grają poetycko
i nieważne z kim potyczka

weź ich trener do ataku
polska piłka zazna smaku
zawsze najmniej trzy do kółka
i całujcie chłopców w czółka

;-)
Ślę petycję do trenera
niech się szybko w płaszcz ubiera
i do Bońka gna w trymiga
szybciej niż nasz atak śmiga

by przedstawić propozycję,
że ma nowych na pozycję
tak w ataku jak w obronie
i że nie są to dwa słonie

lecz gepardy rzec by można
którym Polska piłka nożna
może wkrótce wieńce splatać
bo gdy po murawie latać

będą tak jak po papierze
to im nikt się nie dobierze
bo przy nóżce wciąż piłeczka,
centra, główka i brameczka.

Pozdrawiam
HJ

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Lecz Nawałka nie powołał
mnie do kadry na Słowaków
a ja myślę, czy bym nie był
ciut, ciut lepszy od chłopaków,

którzy dali sobie wlepić
któryś z rzędu to już raz
dwa do kółka, szkoda gadać,
- czy z rozpatrzy mam dać w gaz?

Pozdrawiam
HJ

To mi się podoba - 3masz 4mę ;-)

na wałka to tylko oni
w nogach złom nie pepperoni
albo jeszcze lepiej tłuczkiem
od Słowacji brać nauczkę

kto to widział kołki jedne
lewe błaszcze inne ciołki
na sumieniu Naród mają
ledwo getry gdy wciągają ...


Trzeba będzie posiać wiosną
nowe ziarno a wyrosną,
(chociaż może nie koniecznie)
nowi chłopcy i bajecznie

nas zaskoczą wynikami
grając nawet z Anglikami
oraz z każdą inną nacją
zawsze będą dominacją

na boisku, nie w wywiadach
gdzie, kto chce i co chce gada
a że wiara czyni cuda
myślę, że się kiedyś uda.

Pozdrawiam
HJ
uda kobiet im piłkarzom
na boisku w łbach się marzą
na zachodzie dobrze grają
i modelki przyciągają

w naszej kadrze zaś niestety
lubią słyszeć epitety
dwa do kółka to poruta
idę kupić absoluta

Im już nawet na treningach
marzą się panienki w stringach
więc na meczu do połowy
zaprzątnięte nimi głowy

pewnie bezkrytycznie mają
i dlatego przegrywają
dziw, że tylko dwa do koła
potem to już nikt nie zdoła

dać coś z siebie, choć się silą
coraz częściej też się mylą
i choć tęgie biorą baty
zawsze pierwsi po wypłaty.

Pozdrawiam
HJ
i odpowiedź tutaj mamy
gdzie jest piesek pogrzebany
trzeba inną im taktykę
zmienić piłkę na lektykę

zaś Nawałce taką ściągę
by wygrywać można ciągle:
kilku gazdów i harnasi
wtedy górą będą nasi

Gazdy nie znam a harnasi
choćby i po kilka nasi
tuż przed meczem w siebie wlali
też nie będą doskonali

bo procentów w nich niemnogo
ale zawsze przecież mogą
posiłkować się spiretem
i zadziwić wszystkim sprytem

robiąc takie wygibasy
jak największe w świecie asy
więc z przewrotu lub z doskoku
przodem, tyłem albo z boku

mogą strzelić płasko szczurem
albo fałszem ponad murem
pod poprzeczkę lub w okienko
bo bez tego bardzo cienko.

Pozdrawiam
HJ

wymyśliłem nowy plan
i receptę dobrą mam
żeby Lewy strzelił gola
trzeba w szatni mu jabola

albo lepszy jeszcze taki
Henio z Czarkiem dwa cwaniaki
oni grają poetycko
i nieważne z kim potyczka

weź ich trener do ataku
polska piłka zazna smaku
zawsze najmniej trzy do kółka
i całujcie chłopców w czółka

;-)
Ślę petycję do trenera
niech się szybko w płaszcz ubiera
i do Bońka gna w trymiga
szybciej niż nasz atak śmiga

by przedstawić propozycję,
że ma nowych na pozycję
tak w ataku jak w obronie
i że nie są to dwa słonie

lecz gepardy rzec by można
którym Polska piłka nożna
może wkrótce wieńce splatać
bo gdy po murawie latać

będą tak jak po papierze
to im nikt się nie dobierze
bo przy nóżce wciąż piłeczka,
centra, główka i brameczka.

Pozdrawiam
HJ


myślę Boniek chłop niegłupi
szybko propozycję kupi
przypomnimy jemu Belgię
kiedy sam nastrzelał celnie

a że jest nas teraz dwóch
jeszcze większy będzie cud
pamiętajcie to przez lata
Henio z Czarkiem mistrzem świata

;-))
Opublikowano

Dajmy jeszcze jedną szansę
sprawdzian będzie już we wtorek
może nasi się przełamią
wszak już prawie cały worek

goli ciągnie się za nami
dźwigać już nikt nie siły
czas najwyższy, aby wreszcie
nam się role odmieniły

może wkrótce się zawezmą
i Irlandii sprawią baty
i wzniesiemy na wyżyny
się jak kiedyś, jak przed laty.

Pozdrawiam
HJ

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


powiem krótko i w tym rzecz
dla Irlandii dwa do trzech
odpuść Heniu entą gorycz
do gorzałki lepiej porycz

bez nas na boisku lipa
kadra Polski to duplikat
kto zastapi Bońka Latę
kiedy wszystko jest pyskate

mocni w gębie słabi w jajach
odpadliby już na przełajach
z orłem na piersi lecz leniwcem w zadku
liczą jedynie na gole z przypadku

zrzucą winę na kucharza
że im diety nie przysparza
i że sędzia jest stronniczy
wiesz co ?

palmy im już znicze

;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • jaśminy w bieli wspominają   jak wtedy pogodne niebo spadło na ziemię upał   lody z czekoladą smakują tobą   pamiętają śmiech szukające się dłonie   bzy akacje dziś  jaśminy jutro  będą wspomnieniem   jesteśmy niczym  kwiaty    zatopić się w płatkach lilii  skosztować nektaru   życie to chwila   6.2026 andrew     
    • Kolejna wersja zdarzeń nie uwzględniła zaangażowania uczuć i emocji I to mimo skali zbrodni Znajdowali się świadkowie Jednak z ich zeznań wynikało że każde kolejne kilka słów to coraz większy chaos Wyrok oczywisty zawisł w powietrzu jednak głodni ofiary z krwi obeszli się smakiem Nic nie było tak oczywiste i niezawisłe jak ten katowski miecz co na wieki zawisł w powietrzu tuż nad szyją ławy oskarżonych Odbicie słońca w jego klindze rozciągnęło się na możliwie najniższy zestaw dźwięków Ostrze i jego stan Wina kara Wobec zaistniałych okoliczności Nie zaistniały Nikt się nikomu nie zaśmiał w twarz Ale wielu wykrzywiło usta Niesmak sytuacji był niezwykle ciężki do przełknięcia A jedynym wyborem było Przeżucie go i połknięcie we własnym zakresie woli Bądź alternatywnie Przymusowa iniekcja w najmniej spodziewanej chwili Pozwól się dopaść zanim cię dopadnie Pozwól dać sobie szansę Pozwól nie dać się zniewolić na siłę  I zdecyduj się na podjęcie ścieżki Prowadzącej do ostatecznego zniewolenia Kaganiec i smycz to nieodłączne atrybuty Wracaj do budy Na ryj kopy buty ‘W najwiekszy deszcz w najchujowsza pogode’  
    • Los podarował mi ciebie Dał szansę aby Cię kochać Czuć zapach Twoich włosòw Poznawać smak Twojego ciała Ty odwzajemniłaś miłość usmiechem Oddałaś mi  siebie Nie żadając nic wzamian Nie budowaliśmy zamkòw Nie były nam potrzebne Cały sens życia zamknął się  W dwòch słowach  We dwoje     
    • @Alicja_Wysocka Piękny, romantyczny wiersz utrzymany w bardzo dobrym klimacie :) - a w dyskusji dodatkowo zabarwiony starą, dobrą muzyczną Balladą - super. :) "(...)  Nie dla sławy piszemy ni dla pustych braw lecz by w słowie ocalić to, co w duszy trwa (...)" Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
    • Paw z denaturem   Pewien Artur kierowca z Wrocławia  Będąc głodnym zapierniczył pawia Zjadł go razem z piórem Zapił denaturem Teraz się bólem brzucha wymawia.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...