Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

uzależnienie


Jolanta_S.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Piękne:)
mój autor opisuje sceny drastyczne, pisze jakoby z zimną krwią, czasem się zastanawiam jak można tak spokojnie opisywać tragedie ludzi i zwierząt (chodzi o psy, które dla mnie są "aniołami") zamieszcza opowiadania na pewnym serwisie społecznościowym, na zdjęciu profilowym widnieje z papierosem... tak się wciągnęłam...
Dziękuję za komentarz, którym skłoniłaś mnie do dość wylewnej odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




a dzięki za troskę, ale póki co kataru czy stłuczenia nie posiadam..................wiem jednak, że tego typu "porady" maja podłoże czysto projekcyjne (przerzucenie-wyparcie) u podstaw, których piętrzą się deficyty (zaburzenia) dającego "bezinteresownąporadę"...............i to faktycznie nadaje się na wizytę, ale nie u "rodzinnego"...................zatem korzystaj z autorad, gdyż mogą być trafne


ani krytyk, ani lekarz...
jeśli chcesz do psychiatry to musisz najpierw do lekarza pierwszego kontaktu. ten musi wypisać skierowanie... chyba, że prywatnie...

uzależniam się od twoich kropek - widzisz...
kropka za kropką...

miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


chyba nie da się się zamknąć... od lat uzależnienie pozostaje tematem otwartym, walka jaka by nie była bez silnej woli i wsparcia najbliższych wszelkie starania nie mają sensu, oczywiście to moje obserwacje - nie związane...

uzależnienie od czytania to chyba najmniej szkodliwe:)
gorzej z innymi...

serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...