Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

O S T R Z E Ż E N I E


Rekomendowane odpowiedzi

[center][color=blue]OSTRZEŻENIE[/color]

o końcu wierszy wiersz mówi
pisanych także lirycznie
bo teraz wielu się głowi
o los poezji - ostatecznie
dochodów nadal nie przynosi
tworzenie utworów lirycznych
www.poezja.org prosi
o sześćset złotych koniecznych
gdy ich admin nie nazbiera
serwis zniknie wraz z wierszami
weźmie wówczas tych cholera
co miotać będą przekleństwami


http://www.poezja.org/wiersz,79,137618.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak admin nie uzbiera pieniedzy, to bedziemy cytować kochanowskiego;
"Wielkieś mi uczyniła pustki w necie moim,
Moja droga poezjo.org, tym zniknieniem swoim!
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jednym maluczkim serwisem tak wiele ubyło.
Tyś za wszytki mówiła, za wszytki rymowała,
Wszystkieś nasze wierszyki zawżdy wstawiała":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Koleżanka, Nata_Kruk może mieć rację, ja natomiast spróbuję nią podważyć oceną, moich myśli: 'niesione przez podmuch wiatru...' przez podmuch - podmuchem niesione - niesiony, niesioną ( jest tu mnóstwo fajnych kombinacji, dzięki jakim tekst zyska więcej )   Całość mi się podoba! PZDRO
    • Gratulacje Joasiu

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       
    • Suchy drewniany krzyż nie ma ran, natomiast człowiek ma, bo jest żywym krzyżem. Wiersz -

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Rafael Marius dzisiaj odwiedził mnie syn, spodobały mu się moje zabawy, podrukowałam sobie  zapiski, jak zwiedzać łazienki z dzieckiem, i podobał mu się mój pomysł, dziecko można uczyć po swojemu, szkoła to nie jest dobra rzecz i uczenia poczucia czy wszystko wie, z biegiem lat podchodzę do tego sceptycznie. Też nie lubię się stresować, od razu pytam czy będę musiała coś zdawać, jeżeli tak, to dziękuję za taką naukę. My się szybko uczymy naśladując kogoś i lepiej dać przestrzeń dziecku. Mój syn pozdawał egzaminy Atpl i zaczyna latanie na samolotach wielosilnikowych, tyle nauki, głupich egzaminów, ja bym już w połowie odpadła ze stresów. Pocieszające jest tylko to, że chce latać w zagranicznych liniach i chcemy zamieszkać gdzieś w kraju francuskojęzycznym, czyli wybierzemy tropiki do zamieszkania. Polska to chyba nie będzie miejscem na stałe. Zwłaszcza, że teraz wszyscy rozpraszają się po świecie. A ja się uczę francuskiego i nawet mi dobrze idzie.:)
    • @Rafael Marius , nie wykluczone, że ta interpretacja ma także zastosowanie do mojej osoby. Ostatnio wyraziłem pewne moje myśli przy pomocy wierszy i może jest tak, że nie rozumiem do końca znaczenia tych moich myśli.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...