Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


a niekiedy obraz cenny, w środku pusto! Najlepiej aby wszystko zagrało! Niestety ( a może i stety!) poczucie piękna wewnętrznego i zewnętrznego jest indywidualnie uzależnione od człowieka. Musi zaiskrzyć, to się dostrzega, nawet czasem tracąc głowę!
Dziękuję za miłą wymianę myśli, życzę radosnych Świąt!
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pięknie to określiłeś i mogę rzec, że dostojnie! "Odgarnięcie grzywki przed wystawą kynologiczną z szowinistycznym sędzią głównym" -
super! Ciąg dalszy - jak tytuł pracuy doktorskiej, pozostaje mi dygnąć, dziękuję, miło mi, najlepsze życzenia Świąteczne, zdrowych, radosnych Dni!
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




teraz go trzymam
pod szafą
i czekam jak przyjdzie lato

poleci
do jakiejś przy kości
i mnie to wcale nie złości

z deszczowym
i letnim niżem
przyplącze się mokry wyżeł

pozdrawiam Jacek


Potrzebowałam dziś uśmiechu: jesteś Jacku bezkonkurencyjny; jak miło, że przybyłeś.
Dziękuję za wierszyk, rozbawił mnie!
Spróbuję odpowiedzieć wierszykołkiem:

jamnika bardzo lubię
jamnika oczy jak studnie
jak pójdzie do tej przy kości
to zaraz i ona schudnie
ja nadal pełna czułości
gnatów mu kupię pół tony
'magnat' tak o nim powiedzą
zadowolone dwie żony!

Najlepsze życzenia Świąteczne, uściski
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


O, jak pięknie, kolorowo się zrobiło! Tak naprawdę, u mnie w domu, to właśnie kotka ma nas. Jest półdziką kotką, która nigdy nie będzie tak do końca udomowiona, pozytywy: nie plącze się pod nogami, nikt obcy jej nie zabierze, umie się doskonale schować, uczestniczy w naszym życiu na zasadzie domownika, umie być bardzo miła, ale tylko wtedy, kiedy ona chce! Umie też się bardzo złościć. Reaguje na swoje imię, to nieprawda, że koty są mniej inteligantne od psów,
one tylko mniej gadają!
Pieska dość dużego, też w rodzinie mamy; ze schroniska!
Zwierzaki nam więcej dają, niż my potrafimy im dać!
Dziękuję za zaglądnięcie i pogadanie, miło mi, życzę dobrych Świąt,
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


O, jak pięknie, kolorowo się zrobiło! Tak naprawdę, u mnie w domu, to właśnie kotka ma nas. Jest półdziką kotką, która nigdy nie będzie tak do końca udomowiona, pozytywy: nie plącze się pod nogami, nikt obcy jej nie zabierze, umie się doskonale schować, uczestniczy w naszym życiu na zasadzie domownika, umie być bardzo miła, ale tylko wtedy, kiedy ona chce! Umie też się bardzo złościć. Reaguje na swoje imię, to nieprawda, że koty są mniej inteligantne od psów,
one tylko mniej gadają!
Pieska dość dużego, też w rodzinie mamy; ze schroniska!
Zwierzaki nam więcej dają, niż my potrafimy im dać!
Dziękuję za zaglądnięcie i pogadanie, miło mi, życzę dobrych Świąt,
- baba
Cieszę się widząc Twoją aktywność bo mniemam, że baby wielkanocne :) popieczone, firanki smagają bielą po oczach i wszystko lśni. Też mam jedną dziczyznę, mam wrażenie, że zmieszana z rysiem bo ogon krótki i gruby, maść też rysiowata nieco, przyszła od strony Puszczy i zachowuje się jak piesek. Zawsze musi sprawdzić kto przyszedł, a nie daj Boże wziąć na ręce :)

Moje agentki :

http://s6.netlogstatic.com/pl/p/hi/175174955_14763232_2908358.jpg

http://s6.netlogstatic.com/pl/p/hi/175174955_1945378_2908273.jpg


pomogły nam odkryć nowy nałóg - kwiatoholik
możemy mieć tylko kaktusy
ruda to nawet sztuczne kwiaty musi poobgryzać taka miłośniczka przyrody
pozdrawiam jeszcze raz :)

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


O, jak pięknie, kolorowo się zrobiło! Tak naprawdę, u mnie w domu, to właśnie kotka ma nas. Jest półdziką kotką, która nigdy nie będzie tak do końca udomowiona, pozytywy: nie plącze się pod nogami, nikt obcy jej nie zabierze, umie się doskonale schować, uczestniczy w naszym życiu na zasadzie domownika, umie być bardzo miła, ale tylko wtedy, kiedy ona chce! Umie też się bardzo złościć. Reaguje na swoje imię, to nieprawda, że koty są mniej inteligantne od psów,
one tylko mniej gadają!
Pieska dość dużego, też w rodzinie mamy; ze schroniska!
Zwierzaki nam więcej dają, niż my potrafimy im dać!
Dziękuję za zaglądnięcie i pogadanie, miło mi, życzę dobrych Świąt,
- baba
Cieszę się widząc Twoją aktywność bo mniemam, że baby wielkanocne :) popieczone, firanki smagają bielą po oczach i wszystko lśni. Też mam jedną dziczyznę, mam wrażenie, że zmieszana z rysiem bo ogon krótki i gruby, maść też rysiowata nieco, przyszła od strony Puszczy i zachowuje się jak piesek. Zawsze musi sprawdzić kto przyszedł, a nie daj Boże wziąć na ręce :)

Moje agentki :

http://s6.netlogstatic.com/pl/p/hi/175174955_14763232_2908358.jpg

http://s6.netlogstatic.com/pl/p/hi/175174955_1945378_2908273.jpg


pomogły nam odkryć nowy nałóg - kwiatoholik
możemy mieć tylko kaktusy
ruda to nawet sztuczne kwiaty musi poobgryzać taka miłośniczka przyrody
pozdrawiam jeszcze raz :)


Puszaki śliczności! Dzięki!
- ba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


O, jak pięknie, kolorowo się zrobiło! Tak naprawdę, u mnie w domu, to właśnie kotka ma nas. Jest półdziką kotką, która nigdy nie będzie tak do końca udomowiona, pozytywy: nie plącze się pod nogami, nikt obcy jej nie zabierze, umie się doskonale schować, uczestniczy w naszym życiu na zasadzie domownika, umie być bardzo miła, ale tylko wtedy, kiedy ona chce! Umie też się bardzo złościć. Reaguje na swoje imię, to nieprawda, że koty są mniej inteligantne od psów,
one tylko mniej gadają!
Pieska dość dużego, też w rodzinie mamy; ze schroniska!
Zwierzaki nam więcej dają, niż my potrafimy im dać!
Dziękuję za zaglądnięcie i pogadanie, miło mi, życzę dobrych Świąt,
- baba
Cieszę się widząc Twoją aktywność bo mniemam, że baby wielkanocne :) popieczone, firanki smagają bielą po oczach i wszystko lśni. Też mam jedną dziczyznę, mam wrażenie, że zmieszana z rysiem bo ogon krótki i gruby, maść też rysiowata nieco, przyszła od strony Puszczy i zachowuje się jak piesek. Zawsze musi sprawdzić kto przyszedł, a nie daj Boże wziąć na ręce :)

Moje agentki :

http://s6.netlogstatic.com/pl/p/hi/175174955_14763232_2908358.jpg

http://s6.netlogstatic.com/pl/p/hi/175174955_1945378_2908273.jpg


pomogły nam odkryć nowy nałóg - kwiatoholik
możemy mieć tylko kaktusy
ruda to nawet sztuczne kwiaty musi poobgryzać taka miłośniczka przyrody
pozdrawiam jeszcze raz :)


Puszaki śliczności! Dzięki!
- ba
ja mówię futrzaki :)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dziękuję, witam w Święto, zobaczymy jak ją potraktuje jamnik, byłaby najwierniejszą spanielką, ale oczekuje miłości i czułości!
Radosnych dalszych Świąt! Uściski
- Iza
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dziękuję, jajko było bardzo smaczne! Jak się kocha najbardziej w świecie - siebie, to każdy pretekst jest dobry, by wykazać czyjąś
niższość. Samolub uważa, że depcząc po innych staje się większy,
ważniejszy, prawda? Możesz nie wiedzieć, ale rozejrzyj się uważnie wokół!
Życzę mokrego Dyngusa w domu i dużo słońca na spacerze!
Serdeczności
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




:))))))))))
na zielono nie
buziaki dla Ciebie Izo i dla zielonej Emmki :))))))))
ściskam Was serdecznie.
:D
Dziękuję Taruniu, dziękuję jeszcze raz - Emmie, niech Was chlopaki jutro dobrze zmoczą i na pocieszenie niech ugotują potem sami obiad świąteczny! Heeej
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Spanielki są ładne, mają takie miękkie włosy, łagodne spojrzenie,
można, można, stracić!
Dzięki, że zajrzałeś! Świąteczno - dyngusowe
heeej
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Podobno, nic tak nie poprawia samopoczucia jak zadbanie o siebie, kiedyś, było to zakupienie nowego kapelusza, teraz bardziej butów,
ale wypatrzyłeś tę SPA!! Super! Albo pójście z kumplem na piwo!
Albo piwo w Spa z kumplem lub kumpelką! Albo choć pół godzinki dla siebie z ogórkiem na oczach!
Rozpędziłam sie, jak z górki.
Radosnych dalszego ciągu Świąt!
Serdeczności
- baba
Opublikowano

Jamniki gładkowłose i szorstkowłose, zawsze tracą głowę dla swoich pań.
Ja tam zawsze wybieram tych którzy tracą głowę i którym podoba się również moja głowa, nieistotne czy w danym momencie jest ogniście ruda czy płowa jak pszenica.
Jakos radośniej wtedy z taką akceptacją!
Pozdrawiam słonecznie
Lilka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @karenka ... obiecana ziemia czeka na każdego wystarczy w życiu robić coś dobrego    każdy dzień darem chrońmy przed pożarem  ... Pozdrawiam serdecznie  Miłego dnia 
    • Przemoc jest wszędzie, tylko nie w twoim domu czeka, ale o swojej obecności nie mówi nikomu Stoi z boku, starannie rozpracowując twój pokój Gdy zejdziesz w nocy, po szklankę wody, ona dotrzyma ci kroku   Czasami czuję się jak ghul lub wilkołak, jeszcze kiedy indziej jak wampir Niby jestem umarły, ale jeszcze da się mnie zabić I co poradzić? Jestem jak Surt, tylko spróbuj mnie zgasić   Jestem jak zombie pod wpływem laleczki vodoo Kiedy chcą, mogą mnie kontrolować bez trudu Każda napotkana kobieta, mnie nawiedza jak sukkub bez słów, wplatając ślubny welon do moich nędznych snów   Niby wszystko się świeci, ale to skorpionów pełna plaża Każdy by cię tu najchętniej pożarł, jak Wendigo, chupacabra, albo Rakshasa  To, że jesteś w łonie nie oznacza, że się urodzisz, jak przemawia Asuang   Krew we śniegu, wygląda pięknie jak Japonia Ale, gdy wychodzi Onryō, lub nukekubi chyba lepiej się schować Nim cię świtezianka wciągnie do swojego jeziora
    • @Leszczym   Bardzo dziękuję!  ßerdecznie pozdrawiam. :)))  @karenka   Bardzo dziękuję!    Właśnie o to chodziło, żeby nie powiedzieć za dużo, a mimo to żeby coś zostało.:) Serdecznie pozdrawiam. :)  @LessLove   Bardzo dziękuję!  Właśnie ten mechanizm - zagrożenie, które nie krzyczy, tylko podmywa  był sercem tego tekstu. Cieszę się, że tak to odczytałeś. Serdecznie pozdrawiam! :) @andrew   Bardzo dziękuję!    Dziękuję za wierszyk. To "aby..." uzupełnię tak:  aby  usunąć trujące bluszcze ze swojego życia. Pozdrawiam serdecznie!   @Benjamin Artur   Bardzo dziękuję!  Dokładnie tak, również staram się takich unikać. Kiedyś zrobił na mnie duże wrażenie film "Trujący bluszcz". :)  Serdecznie pozdrawiam. :)
    • Wmyślona żona, też może być kochanka,  a tych nawet więcej, a że są bezkosztowe, więc i może być ich więcej. Teraz AI pomoże taką wirtualną zaprojektować, więc można potem pokazywać jako własną kochankę. Pozdrawiam
    • @marekg wiersz traktuje o tym, że warto w życiu się zatrzymać i popatrzeć na nie z dystansem. Podoba mi się merafora poetów wędrujących między wierszami...Takie wędrówki lubię i ja:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...