Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

w - stanie twórczej niemocy


Grażyna_Kudła

Rekomendowane odpowiedzi

Malujesz obraz kobiety, która bierze sobie partnera, a zarazem podsuwa mu siebie. Seks skryty w cieniu słów maluje mi się jako nieco bardziej egzotyczne danie, podane na stół. Ja jestem niepoprawnym romantykiem i bez słowa na wielkie M zbliżenie dwojga ludzi to właśnie tylko spożycie tylko trochę słodszego ciacha. Bez radości z rozkoszy partnera, bez radości dawania siebie, swojej ekstazy, bez poczucia jedności. Ale nie ukrywam, że takie kobiety facetów kręcą. Wiersz w mojej ocenie dobry. Pozdrawiam pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Skupmy się zatem na wytrawnej czerwieni :)))
Pozdrawiam niekwestionowanego znawcę kobiet.
:)

ps.Kobieta w kobiecie składa się :) z wielu przymiotów, wymieniłeś urodę i intelekt. Jeszcze inna, zamiast podziwiania urody, będzie chciała usłyszeć, że jest dobra w łóżku.
I jak tu dogodzić kobietom :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


"kobieta, która bierze sobie partnera, a zarazem podsuwa mu siebie"- nic dodać, nic ująć - to właśnie kobieta z mojego wiersza.
Zastanawiam się jak ją sklasyfikować, ale jednym słowem, chyba się nie da. Dlatego tak mi przypadło Twoje zdanie.
I jeszcze to: nie ukrywam, że takie kobiety facetów kręcą - warto było napisać wiersz dla przeczytania tych słów ;)
Dziękuję za ciekawy wpis i równie pięknie pozdrawiam.
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Wybrane przez Ciebie zdanie jest szczególne, może posłużyć jako afirmacja i wbrew pozorom, nie tylko mężczyznom :))
Ja sobie też to często powtarzam, aż kiedyś uwierzę :)))))))

Do zobaczenia na szczycie!

ps. plusy wyłączyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...