Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Podstawiony roz IX


asher

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja przyśpiesza i styl mniej meandruje. Wiele już napisano, więc mogę tylko się podpisać pod aplauzem.

„Wiem, synku. Ona też miała nadzieję. Mówiła tylko, że jesteś trudny.” – to jest genialne!

„Czego tacy, jak my właściwie od życia chcą” – nie wiem czy taki szyk jest konieczny, wolałabym prościej

„Smakowała ostro, mdliła” – to pozornie sprzeczne – może - smakowała ostro, a mdliła – czy jakoś tak.

Ogólnie muszę sobie wszystkie fragmenty zusammen poskładać, zastanowić się nad pewnymi wątkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chciałeś żebym Ci coś napisał, tak?
Powiem szczerze - szkoda mi czasu.
Bo i co mam ci napisać? że literówkę gdzieś zrobiłeś?
Nie mam wątpów do prowadzenia narracji do szyku zdań, do treści - wogóle. No to co mam pisać? Słodzić Ci mam człowieku?
Po wydawcach zacznij się szwendać, a nie, tu ludziom głowę zawracasz.
Przyznaję bez bicia - wszystkich fragmentów nie czytałem. Wolę ktrótką formę. Ale jak bym dostał egzemplarz w okładeczce ładnej, w jednym tomiku, to od dechy do dechy bym czytał.
Sprawne i tyle. Co tu pisać? Dziwię się, że wogóle liczysz na to, że ktoś ci tu coś powie ciekawego. Bo taka tam kosmetyka jak koelżanki i koledzy ci serwowali, to nic takiego, czego byś sam nie wypracował po wałkowaniu tego tekstu wciąż i wciąż. Pewnie, że czasem fajnie jak ktoś nam wskaże paluchem "o tu, tu źle napisane bo za młody jest, a tu wszedł do domu i drzwi nie zamknął, a miały być zamknięte" etc. Ale do tego to się ma żonę/męża lub ewentualnie kota. A nie tu ludziom głowę zawraca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...