Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

party people (16)


Agata_Lebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to właśnie Pandora, pierwsza kobieta na Ziemi, którą Zeus zesłał, jako karę za Prometeusza, namówiła męża, Epimeteusza do otworzenia owej niszczęsnej puszki... a w zasadzie małej beczki-skrzynki... czy kobieta rzeczywiście jest źródłem niekończących się smutków i nieszczęść?

www.youtube.com/watch?v=VloPjZvPlDc&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem niedawno przez radio seefunk-Konstanz, koncertu Coldplay z Lenxess Arena w Köln, 19.09.2011
i byłem ogromnie zawiedziony nieczystym śpiewem Chrisa Martina i mojego ulubionego Coldplay...
okazuje się, że kiedy brak studyjnych, elektronicznych equalizerów, to blado wypadają koncerty niektórych uznanych zespołów...
do śpiewania trzeba się jednak urodzić... czego przykładem może być występ oldboyów z The Mavericks, którzy rozbujali wiele lat temu, słynną londyńską Royal Albert Hall z prawie dziesięciotysięczną widownią... To, co tam słychać, niewiele różni się od studyjnej wersji, znanej mi już wiele lat...

www.youtube.com/watch?v=sFATvfn_V3o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak, to absolutna prawda... tak się składa, że byłem na ich koncercie w Ludwigshafen w Niemczech... gdzieś 1993 albo 1994... nie pamiętam dokładnie... to był niezapomniany koncert... stałem niezbyt blisko widowni ale czułem, jak moc z głośników porusza mi bardzo delikatnie nogawkami spodni... taki podmuch powietrza z tysiącami watów...
Gęsia skórka, jak na pomarańczy... pamiętam dokładnie... Nigdy nie byłem już na takim koncercie.

www.youtube.com/watch?v=ffBiIxp-LCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...