Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Czesław rządzi


Pancolek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam byłbym ostrożny w stopniowaniu szmirowatych przedsięwzięć. Szmira to szmira, mniejsza czy większa. Nie wiem czy powinniśmy cieszyć się z tego że w Sopocie zamiast skrajnie kiczowatych, popkulturowych, marketingowych maszynek do robienia pieniędzy, pod szyldem "artystycznych występów" zamiast skrajnego bezguścia wystąpi człowiek który być może ma do zaproponowania coś na granicy bezguścia. Czesiek jakoś niespecjalnie mnie przekonuje swoimi wybrykami i swoimi melodiami, więc może jestem wobec niego nie do końca sprawiedliwy, ale już sam fakt tego że ostatnimi czasy przypuścił szturm na wszelakie listy przebojów dostatecznie skutecznie rodzi moją podejrzliwość. Właściwie nie rozumiem całego tematu - nie wiem po co i dlaczego porusza się temat tego sławetnego Sopotu w innym ujęciu aniżeli w celu okazania podręcznikowego, globalnego, marketingowego ogłupienia ludzi, gustu i wypaczania tego czym jest muzyka. Być może jednak nie ma racji a ten Sopot cały to jest zagłębie i wylęgarnia muzyki ambitnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...