Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

naładuj bandolety mój książę niezłomny
przyłóż mu w potylicę
niech nie krzyczy

kiedy już będzie po wszystkim
usiądź na zwalonym pniu drzewa

bądź przynajmniej wytworny
potrzymaj nad głową gałąź sosny
niech nie uderzy mnie w oczy

zawołam ratunku spod chaty leśnika
trzeba zatamować upływ krwi
bo mi zasłabniesz

Opublikowano

oj tam oj tam!
księcia trza sprowokować w facecie!
każden jeden księż! ino trza mu to wyuszczyć!!!!!!! a choćby i zawołaniem: tarunkuu ;D

:))))))))))))
ale wierszydło zapodałaś!!!!!!!
takie anty! i pro!
buziak, Ęlali!
:*

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




:D :D :D

bardzo dobre
szkoda że nie słyszysz jak mnie rozbawiłaś:)
puentką w pytkę:D


Jak już Ciebie rozbawiłam, to znaczy - źle nie jest! Rosnę....i pozdrawiam. E. :))))))))
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Oj, Taro, Tarunko! Znam kogoś, kto lepszy w prowokacjach facetów! I to książąt w nich! Wyższa

półka. Ja, co najwyżej - wyśmieję, zbuntuję się i po wszystkim. Zero produktywnych kompetencji.

Taki los... Potem wierszydła z tego podłe. Całuski. Ę. :-( o.o.o.o.o
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




W poszukiwaniach: ja - prawdy o mężczyznach, Ty - o kobietach - nigdy nie ustawajmy! I obyśmy wszystkiego się nie nauczyli...Pozdrawiam z solidarnym uściskiem. E.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Trudno mówić tu o marzeniu chyba. Miało być zabawnie, ale jeśli dodało mi się dramatyzmu krwawego z pojedynków, to też dobrze. Także śmieszne. E.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Sylwester_Lasota @Berenika97 @wiedźma @Gosława @Leszek Piotr Laskowski @.KOBIETA. @LessLove @Gosława   Dziękuje Wam.   Wiersz idzie do śmieci, zmieniłem całkowicie koncepcje, poniżej link do nowej wersji:  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

           
    • Wierzyłam Tobie, w słowa, gesty W ciszę, którą mnie karmiłeś A milcząc, byłeś najlepszy Płakałam, oczami mówiłeś   I czarowałeś spragnionym wzrokiem A ja drżałam, nie wiedząc dlaczego I spłynęła łza pod moim okiem Wyczułam coś złego   Teraz, patrząc wstecz - widzę Że, błądziłeś między myślami A ja, choć się nie wstydzę To łkam nad złamanymi zasadami   Bo obiecałeś, ja sama obiecałam Potem płacz i obłąkane oczy Dlaczego tak bardzo Cię kochałam Gdy mrok Twoim umysłem się toczył?   Ta ciemność w Tobie, i te oczy Zgasiły mnie, choć mówiłam, myślałam Teraz serce się na mnie boczy Za bardzo pragnęłam, za bardzo chciałam   Lepiej by mi było bez łez, bez Ciebie Lepsze byłyby słowa milczenia Obwiniam teraz wszystkich i siebie Lecz nie ma to znaczenia...   Mówisz: jestem niewdzięczna, bo płaczę Bo cierpię, bo użalam się nad sobą A ja wiem, że za rok, dwa zobaczę Że to nie Ty, byłeś tą osobą
    • @.KOBIETA. Niezgrabne sformułowanie z mojej strony, przepraszam.  @.KOBIETA. Żeby do czegoś dojść, przydają się schody - w dół i do góry

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      To całe przedsięwzięcie wymagało ode mnie przełamania bariery psychicznej  bo łatwiej wybudować nowy dom. Zburzyłem 24 m2 dodaję 160, zostanie 140 To ważne miejsce, jedno z tych, które odegrają ważną rolę w planach osobistych. Pod koniec przyszłego roku będzie ożywione i wypełnione radością, spełnieniem, twórczością, przyjaciółmi DUCHA.
    • @violetta   zabawa z słońcem    Pozdrawiam serdecznie miłego dnia 
    • @violetta

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...