Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

****


Rekomendowane odpowiedzi

moja dzielna dziewczynka ;)

wyrzucać Cię? ależ każda internetowa miejscówa powinna mieć swojego kabotyna i pozera, na zasadzie wioskowego...(zgadnij kogo), zresztą zaproponowałem Ci to, żeby skrócić Twoje męki, bo najwyraźniej cierpisz. co do zabawy, jak widać mamy to samo, wkręcanie Cię jest równie zabawne, co nużące, bo ileż można się obśmiewać z faceta, który ma problemy ze zrozumieniem tekstu (wtórny analfabetyzm), o sarkazmie i ironii nie wspomniawszy (który notabene pojawia się zawsze w odpowiedzi na odpowiedzi skrzywdzonego chłopczyka, któremu skrytykowali wierszyk - ale to znowu tłumaczenie głupiemu zdaje się, nie wróżę zrozumienia) ja już mówiłem, że Twoja Szanowna osoba interesuje mnie w znikomy sposób, żeby nie powiedzieć, wcale. przychodzę pod wiersz, oceniam wiersz (nie autora), nawet jeśli to gówno, gdybym je omijał, musiałbym zrezygnować z komentowania w ogóle, ale zdaje się, że to lubię, najwidoczniej takie już moje zboczenie, nie wolno walczyć ze zboczeniami, nie wolno walczyć ze swoim prawdziwym ja, trzeba nieść swoje dziwactwa między prostych ludzi

P.S.
teraz w ramach testu wskaż w powyższym tekście miejsca podpadające pod kategorię sarkazm
od tego zależy moje życie, nie marnuj mi go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pozwolę sobie nie komentować powyższych słów, bo bardzo mi szkoda tak smutnych ludzi jak wy dwoje i mam nadzieję że się nie kochacie podczas czytanie moich wierszy
niech moc będzie z wami święta rodzino
i zapraszam do kolejnych wiersz z nieco bardziej wyluzowanym nastawieniem
amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...