Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

spadający park


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



tak a gdyby były wulgaryzmy to by było barwnie...jakoś dziwnie mi brać pod uwagę Twoje zdanie bo strasznie dużo zadym robisz na forum
a poza tym mam nieslubne dziecko, jestem brzydki i nie wierze w boga - to zdecydowanie przekrasla moje kompetencje jako krytyka.. kazdy sposob na obrone dobrego samopoczucia miernego wierszekolety jest dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wija naprawdę dzięki za krytykę, ona zawsze mobilizuje(przynajmniej mnie)
A z tymi markami to szanuje Twój gust, serio i biorę sobie Twoje zdanie do serca. Nie wiesz, że najtrudniejsze w poezji jest być własnym krytykiem? wierz mi, że po tych komentarzach nie mam wątpliwości, że ten wiersz był prze zemnie źle oceniony.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



tak a gdyby były wulgaryzmy to by było barwnie...jakoś dziwnie mi brać pod uwagę Twoje zdanie bo strasznie dużo zadym robisz na forum
a poza tym mam nieslubne dziecko, jestem brzydki i nie wierze w boga - to zdecydowanie przekrasla moje kompetencje jako krytyka.. kazdy sposob na obrone dobrego samopoczucia miernego wierszekolety jest dobry


nie poprawiam sobie samopoczucia tylko mówię Ci jak jest:) stworzyłeś sobie taki wizerunek
ale oczywiście przyznaję, że wiersz nie wyszedł: byłbym głupkiem gdybym twierdził, że jest rewelacyjny a wszyscy mówią mi że słabiutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


nie nie nie, to nie ja sobie taki stworzyłem, to forum chce mnie takim widzieć bo nie pasuję do sielanki kiczu i klepania się po główkach jaka tu zapanowała.. więc jeśli ktoś przychodzi i mówi "ale tu brzydko" dostaje łatke zadymiarza - bo po cóż to mówi? po cóż psuje nam nasze bagienko w którym tak fajnie się tapla...

czy ja jestem zadymiarzem? pokaż mi gdzie wszcząłem zadymę?
nawet tutaj - przychodze komentuję wiersz, Ty odpowiadasz mi personaliami - zaraz przyjdzie krzywak i JA dostanę ostrzeżenie, że nie rozmawiam o tekście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A dlaczego Pani twierdzi, że nie potrafiłbym?
Jakieś poszlaki?

Proszę mi pokazać jeden wartościowy wiersz który skomentowałem negatywnie bez
uzasadnienia? Z niczego się nie wycofuję.
Jeśli z czegoś się wycofam, zaraz napiszę.
Jestem może czasem bezczelny, ale nie jestem hipokrytą.
Taką deklarację też można odczytać jako metahipokryzję, ale na tu już nic nie poradzę.

Jak to ładnie mawiali chasydzi:
Wolę tego, kto wie, że jest zły, niż tego, kto wie, że jest dobry.

P.S.
Nie komentuję np Pani wierszy (proszę mi mówić na Ty, jestem gówniarzem i głupio się czuję
z tą formą do mnie) ani np wierszy Hanibala, bo nie pojawiają się na forum, a do archiwum się nie cofam. Lecter ma kapitalne wiersze, np ten z Malewiczem.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...