Zgłoś
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Waldemar_Talar_Talar 20 672
Może ten wiersz ochłodzi wam te
upalne dni - czego życzę -
To nic że zima
puka do drzwi
że już tuż tuż
się uśmiecha
Zima nie wstydzi
jest porą która
kominek budzi
i marzenia
To nic że zima
to mróz i śnieg
dzieci i tak
się cieszą
Krajobraz jej to
czysta wena
poetów i malarzy
czas nadziei
Zima to wigilia
miłe drzewko
czas przebaczenia
trudnych chwil
To ona nowy kalendarz
przyszłości otwiera
nie szuka łez tylko
pocieszenia
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 45 odpowiedzi
- 932 wyświetleń
-
- 31 odpowiedzi
- 739 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 514 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 295 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 212 wyświetleń
-