Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Śpicie, czy się pakujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Jako rodowity szczecinianin mogę panu zaproponować " betonowiec", miejsce kilku udanych już imprez kulturalnych, gdzie publiczność dociera statkami wycieczkowymi, prywatnymi łodziami, a wszystko odbywa się na wodzie w fantastycznej atmosferze. Przesyłam link do koncertu, " Chopin na betonowcu"
www.mmszczecin.pl/34865/2010/7/7/chopin-na-betonowcu-kuna-poplynie-zamiast-anny?category=news oraz " Jazz na betonowcu"
www.youtube.com/watch?v=0OLrZfXBG38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


kasiu, betonowiec " Ulrich Fuensterwalde"to osadzony na mieliźnie statek z...betonu. Tak,tak, w latach 40 ubiegłego wieku budowano eksperymentalne statki w szczecińskiej ( wtedy nazistowski Stettin) stoczni. Obecnie, dzięki inicjantywie kilku " szalonych" osob, odbywają się na nim koncerty, a widownia...pływa sobie w tym czasie po jeziorze Dąbie.
Te linki powinny wszystko wyjaśnić:
www.youtube.com/watch?v=b3xW-V1419s
www.youtube.com/watch?v=If7l2W6R9i0&NR=1

Nie sądzę, żeby Michał spakował się i przyjechał ze swoim pomysłem do Szczecina, a szkoda.
Na koniec podam tylko link do historii obecnego szczecińskiego " ogrodu kulturalnego na wodzie":
www.okretywojenne.pl/pefu/html/pl_wyborcza1.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Jako rodowity szczecinianin mogę panu zaproponować " betonowiec", miejsce kilku udanych już imprez kulturalnych, gdzie publiczność dociera statkami wycieczkowymi, prywatnymi łodziami, a wszystko odbywa się na wodzie w fantastycznej atmosferze. Przesyłam link do koncertu, " Chopin na betonowcu"
www.mmszczecin.pl/34865/2010/7/7/chopin-na-betonowcu-kuna-poplynie-zamiast-anny?category=news oraz " Jazz na betonowcu"
www.youtube.com/watch?v=0OLrZfXBG38

Mamy chętkę na zorganizowanie jakiegoś festiwalu,może muzyki alternatywnej, może też przy okazji poezji, teatru...kilka zespołów już jest, tylko pozostaje kwestia miejsca, miejscowej organizacji i pozwoleń.
Jeżeli ma ktoś ochotę i jest taka możliwość - pisać od razu. Na pewno to jest kwestia przyszłego roku, ale czym prędzej, tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pionki zapraszają:)
pozwólmy wrześniowi zaistnieć na Mazowszu, odpadło mi NIE JEST ŹLE z Iłży z wyższej woli, więc może Jimmy - you know what i mean:)
nad wystawą już pracuję, dlatego poezja, muzyka i malarstwo jest w zasięgu ręki
Michał zmobilizuj
a wszystkich zachęcam do dorzucenia przysłowiowych paru groszy
Pomożecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


kasiu, betonowiec " Ulrich Fuensterwalde"to osadzony na mieliźnie statek z...betonu. Tak,tak, w latach 40 ubiegłego wieku budowano eksperymentalne statki w szczecińskiej ( wtedy nazistowski Stettin) stoczni. Obecnie, dzięki inicjantywie kilku " szalonych" osob, odbywają się na nim koncerty, a widownia...pływa sobie w tym czasie po jeziorze Dąbie.
Te linki powinny wszystko wyjaśnić:
www.youtube.com/watch?v=b3xW-V1419s
www.youtube.com/watch?v=If7l2W6R9i0&NR=1

Nie sądzę, żeby Michał spakował się i przyjechał ze swoim pomysłem do Szczecina, a szkoda.
Na koniec podam tylko link do historii obecnego szczecińskiego " ogrodu kulturalnego na wodzie":
www.okretywojenne.pl/pefu/html/pl_wyborcza1.htm

Nom, fakt, to miejsce wymiata... a pakuję się do Spain :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pionki zapraszają:)
pozwólmy wrześniowi zaistnieć na Mazowszu, odpadło mi NIE JEST ŹLE z Iłży z wyższej woli, więc może Jimmy - you know what i mean:)
nad wystawą już pracuję, dlatego poezja, muzyka i malarstwo jest w zasięgu ręki
Michał zmobilizuj
a wszystkich zachęcam do dorzucenia przysłowiowych paru groszy
Pomożecie?

Tak.
A do Pionek nas zapisuj, jedziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pionki zapraszają:)
pozwólmy wrześniowi zaistnieć na Mazowszu, odpadło mi NIE JEST ŹLE z Iłży z wyższej woli, więc może Jimmy - you know what i mean:)
nad wystawą już pracuję, dlatego poezja, muzyka i malarstwo jest w zasięgu ręki
Michał zmobilizuj
a wszystkich zachęcam do dorzucenia przysłowiowych paru groszy
Pomożecie?

Tak.
A do Pionek nas zapisuj, jedziemy...

namówcie Gałę - on śpiewa
;D - to a propos muzyki
:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...