Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

kawałek DNA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpowiedzi nie uzyskałem , tylko Pana banały ,wiersz P Agaty Pan nigdy nie zrozumie, gdyż???

Nie chce mi się już z Panem rozmawiać, a wiersz Autorki to XXII wiek i aby to zrozumieć najpierw trzeba zrozumieć wiek w którym Pan żyje
Moje stanowisko odnośnie wiersza do Agaty zostało uzasadnione w sposób racjonalnego myślenia, jednak aby Pan wreszcie mnie zrozumiał , a to raczej nigdy, zapewniam iż mam w tym portalu , tylko kilka Asów z którymi mogę rozmawiać na temat poezji

spokojnej pracy Panu życzę i proszę ,,litości" jeszcze na marginesie, to już nawet nie chodzi o mnie , ale także o innych. Daj Pan żyć!!!!!!!!!

Przepraszam Autorkę za te rozmowy, ale nie są spowodowane moim widzimisię, jednak ten portal traci P Krzywak, jak Autorka, gdyż Pan zabiera nawet wolność słowa dla mojej osoby, a jeden z Asów tego portalu , to Agata jednak niech Pan czasem nie myśli, że mi dała choć 1 plus proszę sprawdzić

jeszcze jedno dot Pana taktu

Na pytanie nie odpowiada się pytaniem, gdyż ja Panu je zadałem

Tak wygląda moje zadanie domowe chyba poprawnie odrobiłem

szacuneczek

be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"adresata lirycznego" - powtarzam, nie ma". Jeszcze jedno zobacz człowieku TY żyjesz w ciemnej epoce piszę szybko wiersz na klawiaturze

,,Gdzie jesteś ojcze czekam i czekam,
gdzie twoje spracowane ręce
Kiedy przyjdziesz.................."
,,marnotrawny syn"

w tym wyrywku podmiot to syn adresat to ojciec, na prosty rozum syn się zwraca w wierszu do ojca, takie to zagmatwane

Szacuneczek i naprawdę nie mamy wspólnego tematu , czekam na obiecane minusy

szacuneczek


be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zabrakło argumentów nie dziwię się , ale jeszcze jedno

,,kiksy ścinał" heh ciekawa polonistyka, a jestem też muzykiem i tutaj ma Pan rację , gdyż znów w moją stronę , gdyż niepoprawne posunięcie , to będzie:):):):):):)

powodzenia życzę

szacuneczek
be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zabrakło argumentów nie dziwię się , ale jeszcze jedno

,,kiksy ścinał" heh ciekawa polonistyka, a jestem też muzykiem i tutaj ma Pan rację , gdyż znów w moją stronę , gdyż niepoprawne posunięcie , to będzie:):):):):):)

powodzenia życzę

szacuneczek
be

Ja tym bardziej powodzenia życzę :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...