Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Konkursy poetycki - Wyniki wierszy Jury


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie kwestionuję wyników. mogę się prywatnie nie zgadzać z niektórymi ocenami, ale ich nie podważam. żeby było jasne. widzę jedynie, że jednak szersze grono jurorów daje bardziej obiektywne wyniki. zwykła statystyka. aczkolwiek i większość nie zawsze ma rację.

zaś z tym pożarciem, to przesadzasz. to jakieś sf literackie ;)

Pozdrawiam
/b

No tak, ale jak ktoś zakwestionuje jakiś wiersz to ojojojojoj, zgłoszenia do moderacji nawet są wysyłane.
Ech...

poza tym wszyscy zdrowi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jak trudno przeczytać kilkadziesiąt współczesnych wierszy, zrozumieć i ocenić uczciwie, bez patrzenia na nazwiska autorów. Cieszę się, że tzw. większość Poetów przyjęła oceny ze zrozumieniem. Ja miałem pietra, czy Over Jury odczyta coś w moich wierszykach, ale się załapałem, dziękuję. Myślę, że powinniśmy więcej wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ja tu jestem Nowicjusz, nie śmiałbym brać udziału w konkursie i generalnie przypadkiem wszedłem w te komentarze, ale nie mogę się powstrzymać, żeby się tu nie dopisać. Pierwsze dwa akapity p. Mrozińskiego to aplauz mój totalny. Nie wiem kto zacz ani nie znam tutejszych TWA, ale zaraz poszukuję twórczości szanownego Pana, mimo iż gdzieś tam jakiś komentarz mnie zmroził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...