Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Człowiek czy bestia


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ale oczywiście, że może być film bez fabuły, a obraz wychodzący poza ramy, tak jak i wiersz oparty tylko na przekazie prostej myśli. Zdrówka!

witaj Taytanczyku tylko widzisz w tym niby nie wierszu jak twierdzisz iż to nie poezja spoko masz prawo takiego odbioru i nic tutaj nie zmienimy
Jednak w nim ukryte są cztery myśli i nawiązanie do pewnego pisarza, jak mawia pewna autorka z tut. orgu ,, na wiersz trzeba patrzeć z lotu ptaka"

szacu neczek

be
Tak patrzę, Bestio be, chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza. Ale wolę odstąpić. Zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



witaj Taytanczyku tylko widzisz w tym niby nie wierszu jak twierdzisz iż to nie poezja spoko masz prawo takiego odbioru i nic tutaj nie zmienimy
Jednak w nim ukryte są cztery myśli i nawiązanie do pewnego pisarza, jak mawia pewna autorka z tut. orgu ,, na wiersz trzeba patrzeć z lotu ptaka"

szacu neczek

be
Tak patrzę, Bestio be, chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza. Ale wolę odstąpić. Zdrówka!

zrozumiałem całość komentarzy i zdrówka życzę jednak zastanawia mnie dlaczego na mnie się skupiłeś

szacuneczek lubię rebusy

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Zrozumiałem komentarz Jadwigo, ale nie możesz wstawiac plus za nic , tam zmienisz zdanie zobaczysz, gdyż jednak ciężko oceniać , bo kim my jesteśmy, czy mamy na tyle wiedzy aby oceniac innych nieeeeeeeeeeeeeeeee nie jesteśmy Bogiem i widzisz tutaj zaczynają się schody, co ja mogę wiedzieć od oceniających ba ja ich jednak znam przez komentarze , wiersze i ????

szacuneczek. zbędny temat, a wielu odeszło do działu P a dlaczego zastanowiłaś się i to bardzo mądrych liryków

dzięki za komentarz i odwiedziny

szacuneczek

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...