Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Patrz komu ufasz


Rekomendowane odpowiedzi

wszystko straciłem
nawet sny
z życia popiół pozostał
na czarnym obrusie
zakwitły bzy
przyniosły zapach wiosny

na księżyc patrzę
gdyż tylko on
nigdy mnie nie opuścił
ciszę przerywa pukanie
do drzwi
niepokój ścisnął gardło

w pokoju samotność usiadła
o przyjaźni pragnie rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babo, a dziekuję za miły komplement i miło Cię widzieć, jak mówisz ,, lepiej" to znaczy, że tak jest, gdyż cenię Twoje zdanie, a Ty nigdy nie kłamiesz i to jest Twoja cnota. Może inaczej bardziej się staram, gdyż dobiło mnie to forum już kiedyś, ale cóż. Wiesz był tu umieszczony wiersz jednego ze współczesnych sławnych poetów i tak został zbesztany, więc w liceum pewnie głupot uczą, to mnie dobiło i jeszcze jedno kpienie np z Miłosza, ale cóż ja mogę przestałem sie wdawać w prowokujące dysputy głupoty piszę swoje i tyle, a zapewne czas pokarze.

serdecznie i ciepło

be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Waleczna czytasz w moich myslach czy odbierasz na tych samych falach, wiesz ten wers mnie zastanawiał , a Ty to dostrzegłaś może fluidy miało być ,,niepokój" ale rozważając już sam nie wiedziałem , co napisać. Poprawię to coś tam wymyślę bużka w policzek za pomoc

serdecznie i ciepło

bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Elwiro masz imię mojej pierwszej miłości i już czuję do Ciebie sentyment, gdyż przez lata nie mogę wyrzucić z głowy tej nazwy własnej. Za odwiedziny i komentarz dziekuję, a za świetny całuję, tak po przyjacielsku

serdecznie i ciepło

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Bardzo dziękuję za ,, jest dobrze" oraz obrazowy kierunek. Jak mówią ucz się od najlepszych i zapamiętałem rady Baby, Krysi, Lady C, Jagody Pikassa, Aluny i wielu innych życzliwych tutaj ludzi za co jestem i będę im wdzięczny po kres żywota, to właśnie te postacie mnie kreowały i wzmacniały duchowo

serdecznie

be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj FLY pewnie te drukowane litery coś Ci powiedzą i miło, że mnie odwiedziłaś kiedyś się rozumieliśmy myślałem, że zapomniałaś, ale jak już zagościłaś to wszystkiego naj naj w Nowym Roku spełnienia marzeń, ale przede wszystkim zdrowia. Cieszy mnie Twój widok chociaż Cię nie widzę, ale jakieś iskierki znam Twojego wnętrza
Za miły komentarz dziękuję i czytanie

serdecznie i cieplutko

be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...