Ryszard Kisiel Opublikowano 24 Grudnia 2009 Autor Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2009 Wielka miłość niewiadomo skąd przychodzi, I najczęściej, kiedy na nią nikt nie czeka. Nie daj Boże gdy w uczucie się przerodzi, Wtedy nie ma już ratunku dla człowieka. Jest się uwiązanym , jak w matni pajęczej, Albo w ramionach dzikiej ośmiornicy. Chciałbyś się uwolnić z ramion jak najprędzej, I każdą minutę i sekundę liczysz. Ale bywa tak, że miłość spada z nieba, I to w chwili, gdy potrzeba nam miłości. Wtedy nic do życia nam już nie potrzeba, Tylko ciepła, zrozumienia, wzajemności. Taka miłość, wytrzymuje wszelkie próby, Burze, nawałnice, błyskawice, gromy. Nigdy nie prowadzi miłości do zguby, Lecz buduje szczęściem wypełnione domy. Czasem wielka miłość rozum ci odbiera, Wtedy nie wiesz, dokąd pójść masz, która drogą? Bijesz się z myślami co masz zrobić teraz?. Serce wypełnione obawą i trwogą. Nie przejmujmy się, bo życie takie krótkie. Niechaj, daleko odejdą smutki, cienie. W ogromie problemów człowiek jest malutki, Niech je rozwiązuje samo przeznaczenie.. R
Gryf Opublikowano 25 Grudnia 2009 Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2009 Jaka naprawdę jest miłość? To piękne i dojrzałe uczucie, To największe poświęcenie, To szczere zrozumienie. Ten kto prawdziwie kocha, Nie szuka dowodów wdzięczności. Prawdziwa miłość jest bezinteresowna, A w duszy gra pieśń stosowna Jedynie do oddania I wiernego przywiązania. Miłością jest dobro, Miłością jest pokora, Miłością jest również przyjaźń... Wszystkiego dobrego w miłości Ryszardzie. Jenek
Ryszard Kisiel Opublikowano 25 Grudnia 2009 Autor Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2009 Witaj Janku. Tobie życzę tego samego. Serdecznie pozdrawiam świątecznie. Ryszard.
krzysztof marek Opublikowano 25 Grudnia 2009 Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2009 Witaj Ryszardzie :) Miłość jest niesamowita. O niejednym Imieniu, o niejednym pragnieniu... Kto ją dotknął pragnie, kto ją posiada jest zwykłym Szczęściarzem :) Pozdrawiam Świątecznie, życząc Tobie i Twoim Najbliższym Wszelakiej Pomyślności :))))))
Ryszard Kisiel Opublikowano 26 Grudnia 2009 Autor Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2009 Witaj Krzysztofie, widzę że w wolnych chwilach i Ty zaglądasz do przyjacół Dzięki Ci serdeczne za to, zgadzam się z Tobą, miłości nigdy za wiele. Bez miłości cóż wart byłby świat. Życze dalszego miłego świętowania w gronie rodzinnym i przyjaciół. Pozdrawiam Świątecznie.
sylwiam71 Opublikowano 26 Grudnia 2009 Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2009 Miłość jest w nas, we mnie, w Tobie – w każdym. Miłość emanuje swoją energią, jeśli tylko pozwolicie jej się pojawić w swoim życiu, jeśli pozwolicie jej trwać i wybuchnąć w Waszych sercach z siłą gorącą jak ogień. Miłość to stan chęci trwania i lęku utraty, uczucie niewątpliwie wyniosłe w bogactwie słów nie do opisania, euforia niekończącej się fascynacji z batalią dzikich motyli, ładnie, pozdrawiam.
Ryszard Kisiel Opublikowano 26 Grudnia 2009 Autor Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2009 Witam Sylwio, miłość niejedno ma imię, tyleż przymiotow i przymiotników , które jednym tchem Sylwio wymieniłaś. Dziękuję ślicznie, pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się