Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Tomik poezja org na Nowy Rok - konkurs ?


M._Krzywak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Panie Michale, zastanawiam się ile razy jeszczę dostanę po tym nicku. Nie przechodzi Panu przez klawiaturę moje imię??

wracajc do teamtu, jeśli użytkownicy mają głosować, to admin powinien narzucić kontrolę na wielonikowość, bo to wiedza tajemna.

To tak z przyzwyczajenia :)
Ale popatrz jak działa nick:
1. potrzebny jest osobom, którzy atakują wiersze innych użytkowników, a nie wystarcza im własny nick, który mają (i znam takie przykłady :)
2. do wywołania afery, przykład mamy powyżej
3. zaprzeczenie bana, bo jak jedna osoba dostaje bana, to zaraz stwarza sobie nowego nicka i tej kary już nie ma
4. i wreszcie jak ktoś rzeczywiście chce sprawdzić swoje siły, ale wtedy daje wiersz i wybucha ew. pod nim, a nie mając 50 wpisów atakuje osoby, których teoretycznie nie powinien znać.
5. no i oczywiście tworzenie sobie TWA


Twa można tworzyć i bez dodatkowych nicków. uczciwość nie ma oblicza z imienia i nazwiska.
z całym szacunkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Musiałbym wziąć tydzień urlopu, zamknąć forum na rok i iście ABW-skimi narzędziami prześledzić forum, a i tak wyśledziłbym 5% wielonikowości.

Nie da się. Ani udowodnić, ani wyłapać (tym bardziej, że 75% Użyt. ma dynamiczne IP). Poza tym trzeba mieć na to czas.

Dlatego proponuję wrócić do korzeni i postawić na pocztę tradycyjną, współ(z)graną z pocztą elektroniczną. I dać prawo wszystkim Poetom możliwość głosowania (tym, którzy biorą udział w konkursie).

a.

czarno widzę to głosowanie. jury by się przydało jednak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dosyć tego. Ban za sianie zamętu i prowokowanie do kłótni. Sio!

a.



Ale blaza!
pie**** takie porządki, angello.
I będzie to pie***** każdy, poważnie traktujący siebie i Poezję.
Nikt z Poetów nie weźmie udziału w tej szopce - nikt, poza SILIKONEM i klakierami.
Odciąłeś się od horyzontów.

Życzę sukcesów w gronie nikosiów dyzmów.
Życzę powodzenia w zamykaniu ludziom ust.
Życzę powodzenia w dalszej dyskryminacji i podziałach wśród użytkowników.
To już nie jest portal poetycki -
zamieszczanie tutaj to po prostu obciach i dyskredytacja dla Autorów.
OBSUWA dla nicków i nazwisk
Wiesz, nie podejrzewałam Cię o to, że nadużyjesz funkcji Wielkiego Brata – żeby podcierać nos Krzywakom i kupie – to idzie w eter, angello – to idzie w eter…

a teraz posprzątaj pod publiczkę;
usuń moje wątki – jak już to robiłeś
usuń moje posty – jak już to robiłeś
usuń każdego wolnego i niezależnego twórcę.

i mnie zbanuj na stałe
bay

:))

zgłaszam określenie przyjaciół Krzywaka kupą do bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea.2u - oczywiście że można, tylko zauważ, jak ostatnio takie nicki się mnie kleją i stąd mam takie zdanie, a nie inne. Ale jak widzisz znowu nowy pomysł został obrzucony wyzwiskami, a tym razem wręcz zmiażdżony, dlatego od tej pory przestanę uznawać zasad przemilczanie pewnych rzeczy i zacznę nazywać to po imieniu - to są po prostu tchórze.
A post kasi oczywiście zgłosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dosyć tego. Ban za sianie zamętu i prowokowanie do kłótni. Sio!

a.



Ale blaza!
pie**** takie porządki, angello.
I będzie to pie***** każdy, poważnie traktujący siebie i Poezję.
Nikt z Poetów nie weźmie udziału w tej szopce - nikt, poza SILIKONEM i klakierami.
Odciąłeś się od horyzontów.

Życzę sukcesów w gronie nikosiów dyzmów.
Życzę powodzenia w zamykaniu ludziom ust.
Życzę powodzenia w dalszej dyskryminacji i podziałach wśród użytkowników.
To już nie jest portal poetycki -
zamieszczanie tutaj to po prostu obciach i dyskredytacja dla Autorów.
OBSUWA dla nicków i nazwisk
Wiesz, nie podejrzewałam Cię o to, że nadużyjesz funkcji Wielkiego Brata – żeby podcierać nos Krzywakom i kupie – to idzie w eter, angello – to idzie w eter…

a teraz posprzątaj pod publiczkę;
usuń moje wątki – jak już to robiłeś
usuń moje posty – jak już to robiłeś
usuń każdego wolnego i niezależnego twórcę.

i mnie zbanuj na stałe
bay

:))

I banuję.

a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



M. Krzywak - dzięki piękne za pogawędkę
pa.

A jeszcze na koniec dodam, że mamy do czynienia z dość piekielną kwestią, bo tutaj jest tak, że mówi się, że "dobre wiersze" pozwalają autorom na wszystko, a potem robi się nagonkę w imię niezależności człowieka. I wg mnie tylko zasada wolnego wklejania się temu nie zaprzeczy - będzie wtedy czarno na białym kto chciał, kto i jak oceniał i pójdzie potem z górki. A ten, kto uważa org za siedlisko grafomanii, to po co tutaj jeszcze siedzi? Jest tyle pięknych innych miejsc, gdzie ludzie wolni i niezależni rozwijają skrzydła.
Jedno jest pewne, że na tej zawziętości ktoś mógłby doktorat napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogubiłem się co jest tutaj osobistymi potyczkami, a co rozmową o konkursie i na czym stanęło.

Dobrze byłoby gdyby każdy złożył wiersze pod nowym, nikomu nieznanym nickiem (nikt by nie mógł oceniać po znajomości), a dopiero po zakończeniu konkursu zwycięzcy ujawniliby się. Jeżeli chcemy mieć ograniczenie, żeby nie było za dużo jednej osoby, to można ustalić, że także dopiero po zakończeniu sprawdzamy co jest kogo i ustalamy, że każda osoba może mieć maksymalnie 3 czy 5. Jeśli wśród najlepszych wierszy jest więcej tej samej osoby, ona sama wybiera które mają być, a na listę wskakuje osoba z poczekalni. Hm. Osobiście wolałbym też jury, ale chyba nikomu by się nie chciało w nim zasiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Potyczek już kres i mam nadzieję, że na najbliższe pół roku będzie spokój.
A co do "konkursu" - jeżeli Jimmi Jordan mi odpiszę, już powoli zaczniemy to ogarniać. W sumie tutaj ja uważam siebie tylko za autora postu i przyznam szczerze, że chętnie widziałbym kogoś jako organizatora i wykonawcę, ale mówię - sprawa jest jasna, wyraźna i wszystkie podejmowane kroki pisane są czarno na zielonym.
Uwagi są celne, tyle że mnożenie nicków nie jest do końca rozsądne, a co do uczciwości, to ja raczej wierzę w uczciwość użytkowników, i już skończyłbym razem z ostatnimi banami dywagować na ten temat - bo ognisko nieporozumień zostało zgaszone (a raczej zgasiło się samo). A teraz zostaje tylko ułożyć w miarę sensowny regulamin, założyć wątek i niech to sobie żyje.
A co do jury - nie widzę żadnego problemu, możemy wybrać 5 osób porządkowych, ale tutaj mam jeden warunek - muszą to być osoby, które się przedstawią i nie będę, powiedzmy, z jednego kręgu towarzysko-literackiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Jeżeli usunął jeden wiersz, ma szansę uzupełnić przed rozpoczęciem konkursu :)
Jeśli usunął więcej - ma problem.

No znam kilka osób, które ciągle usuwają swoje utwory i może ta ilość niech nie będzie jednak wskaźnikiem. Np. jak ktoś usuwał wiersze, bo wydał tomik. Ten czas zalogowania wydaje się być chyba najlepszym rozwiązaniem.
Myśmy zrobili dokładnie to samo w 'Szkicowniku" - złożyliśmy się po trochu i mamy pamiątkę po swe czasy.
A co do jakości wiersza - każdy wiersz ma przeciwników i zwolenników i tutaj nigdy nie będzie tak, żeby wszystkim było super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...