Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 075
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Leszczym, ukłony :)
  2. @Domysły Monika Ja tam wolę pisać, pozdrawiam Moniczko :) @Manek, @Deonix_, ukłony :)
  3. @Nata_Kruk Ciekaw obrazek opisałaś. Kiedyś miałam pomysł żeby spisać jakoś logicznie zdania różnych osób w autobusie. Poległam, wychodził mi bełkot może jeszcze kiedyś wrócę do tego pomysłu tymczasem zostawiam uśmiech :)
  4. @lena2_ Oj, jaka prawda w puencie, jak gwóźdź :)
  5. @Nata_Kruk cóż, takiej zupy powiem szczerze, że nigdy w życiu nie jadałam ciekawy smaczek mam apetyt, bo propozycja wręcz ciekawa Cieszę się, że masz dobry humorek pozdrawiam :) @Leszczym Dziękuję za uśmiech :) @Jacek_Suchowicz Cz Ty masz maszynkę do pisania wierszy? Pozdrawiam :)
  6. @Łukasz Jasiński Rym można też zobaczyć, (Pan zobaczył) Dziękuję choćby za to :)
  7. @aniat. Aż mi się wzrok rozwiośnił :)
  8. Mosty są o to, żeby z nich budować to, co dzieli :)
  9. wiesz co ci powiem zamiast pióra do ręki wezmę teraz pędzel i namaluję to co widzę pożytku z tego będzie więcej kogo obchodzi to co czuję zwyczajnie całkiem pospolicie wierszami tapetować ściany i się z prawdziwym minąć życiem już od drapania piórem w puentach mam czubek głowy mocno bosy bo niby trzeba czymś przygwoździć a skąd brać młotki basta dosyć i to nie wszystko zanim zacznę jestem u podstaw pełna obaw czy piśnie choćby jednym słowem podoba się czy nie podoba czyż nie jest prościej namalować to co w zasadzie każdy widzi a nie rozbierać się do uczuć ośmieszać albo i bezwstydzić
  10. @Wędrowiec.1984 No to zabrałeś mnie w podróż międzygalaktyczną :)
  11. @aniat. Uwielbiam dobre zakończenia :)
  12. @andreas pan tak koniecznie chce mnie rozmnożyć bez zapytania czy to mi w smak sama radocha zwłaszcza dla panów w tej samej chwili zapał jej zbladł na pierwszej randce właśnie ten facet chciałby sklonować najlepiej dziś więc zapytała go o nazwisko słodka ironio nazywał się FIŚ :)
  13. @andreas Poparłam Ciebie w komentarzu :)
  14. @Zawierucha7 też czekam, fajnie splotłaś :)
  15. @andreas Są to skrócone formy zaimków. Gdzieś czytałam komentarz, że są to tak zwane 'mątwy' od słów mą - twą Nie mówisz przecież - gdzieś zagubiłem mą parasolkę. To jednak drobiazg taka mała 'uważka' wiersz mi się widzi :)
  16. @Wędrowiec.1984 O, ja także lubię ale może jednak upór, a stanowczość to nie to samo. Główna różnica między nimi polega na tym, że upór oznacza, że zrobisz wszystko po swojemu i nie będziesz przy tym słuchać nikogo innego. Z kolei stanowczość oznacza, że jesteś w pełni gotów stawić czoła przeciwnościom losu, ale jednocześnie jesteś otwarty na argumenty innych. Co do poezji, chciałabym mieć w sobie jeszcze więcej, (przy założeniu, że w ogóle ją mam)
  17. Trochę żal, fakt ale trudno sobie wyobrazić kapelusz na głowie w tłoku w autobusie czy tramwaju. Trzeba by do powozów wrócić, a świat przecież kręci się coraz szybciej. Jednak na odę do kapelusza, zasługuje :)
  18. Ładnie A tutaj cudko :)
  19. @Sylwester_Lasota Ukłony :)
  20. @Sylwester_Lasota A witaj również pozdrawiam :)
  21. @Deonix_ Skoro rozkołysał szczęśliwie, to może jednak ten wstyd się rozmśli i nie przyjdzie, miłego dnia :)
  22. @MIROSŁAW C., miłego dnia dziękuję :)
  23. @Anna Świętokrzyska Bardzo dziękuję i miło że w Twoim klimacie :) @Deonix_ Serdeczności, podziękowania i pozdrowienia, Deo :) @Sylwester_Lasota podziękowania z pozdrowieniem :)
  24. @andreas Czyli czytanie wierszy może pomóc w pisaniu, to jest pierwszy pomysł, czytanie prozy, także. Można zaznaczyć sobie ołóweczkiem na marginesie, myśl do wykorzystania. Czasem wpadnie do głowy sam rym, wtedy jak z iskierki da się rozdmuchać, rozwinąć, nawet nazmyślać. Nosiłam także zawsze ze sobą kawałek kartki, coś do pisania, a jak wpadło coś do głowy, zapisywałam. Szkoda by było gdybyś przestał z braku pomysłów pisać. Można przecież o wszystkim, dawno temu pisałam o tym, że jestem kałużą, a chciałabym być jeziorem. Powodzenia! :)
  25. @andreas Poeta w nocy widzi słońce a w dzień gwiazdy i Ty tak masz. Mam nadzieję, że Ci tak zostanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...