Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 075
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Jacek_Suchowicz co zrobić kiedy węch czasami mylący jest, zawodzi znaczy i wtedy nas psie czucie raczej do kości tylko doprowadzi :)
  2. @janofor Zamknąć i trzymać na siłę? Nic nie da i tak ucieknie albo zgnieciesz Puść, jak zachce to wróci, pozdrawiam :)
  3. @andrew A jednak... przewrotnie bywa w życiu, pomimo chęci i starań.
  4. @aff dziękuję, @lena2_, dziękuję :) @aff Imię dla pieska, fajne, ale wybrałam taki tytuł do faceta, może mylący trochę, bo bąbel kojarzy się raczej z czymś malutkim, jednak wartość sprowadza go właśnie do bąbla, zostawiam serdeczności
  5. @Leszczym No oczywiście, kto się z tym nie zgadza, nie jest artystą :P
  6. @andreas Wzajemnie, lepszego niż moje :)
  7. @andreas No co ja zrobię, że Cię lubię, Czytać oczywiście
  8. @Leszczym Eee, tam :) To panowie się starzeją, u nas jest tak: Najpierw niemowlę, potem dziecko, panienka, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta zawsze :)
  9. @andreas Bąbelki są fajne, mam na myśli te w szampanie, no i truskawki do pary, @Marek.zak1 Od słów do czynu daleka droga, ale co nagadałam, to nagadałam, :)
  10. @poezja.tanczy Od czasu do czasu, trzeba kogoś walnąć słowem, dzięki :) @viola arvensis, dzięki za ślad :
  11. @Dekaos Dondi dzięki :)) a ja mam pomsła, wzięłam od Waldusia znaczy od Kiepskiego co mi we łbie usiadł. dzisiaj może padać pochmurno być może, a te pozostałe ma być super, wolę znosić coś przez chwilę, niedogodność w święta. przekalkulowałam, więc proszę pamiętać. choć nie lubię matmy to mi się opłaci lepiej tylko deczko niźli większość stracić
  12. @Roma Dziękuję, przepraszam i proszę, to piękne słowa, o których często zapominamy, a uczymy o tym dzieci :)
  13. @Roma, dzięki, że byłaś :)
  14. @Roma, @Waldemar Talar, dziękuję :)
  15. @Nata_Kruk Natka Ty potrafisz, a czy inni chcą, wątpię. @Sylwester_Lasota, dziękuję :) @Jacek_Suchowicz do Ciebie chyba rymem wypada o tej godzinie już nie układam może poduchę albo i jasiek one czekają na mnie w tym czasie :)
  16. @Leszczym Tylko żeby na mnie nie trafiło :)
  17. @Rafael Marius Dobrze prawisz :)
  18. też mi zajęcie strugać wariata, kto chce niech patrzy jak rżnie się głupa. zaproponuję biznes rozkręcić, przyjdą klienci i będzie ubaw. będzie atrakcja, będą plakaty zrobię reklamę, pajac i błazen. darmo bilety, więc przyjdą tłumy brawa, owacje, bis raz za razem. tylko uważaj, gdy łeb zakuty na dobre rady nawet, w dwóch słowach mimo szczelności drogę odnajdzie, bo ma bąbelki woda sodowa.
  19. @error_erros Z pomysłem zmysłem i talentem :)
  20. @viola arvensis Aż dziwne, że tyle wszystkiego się zmieści i jeszcze odnajdziesz na poezję prześwit.
  21. @viola arvensis Ooo, zawitałaś do mnie. Dzisiaj piękny dzień w Gdyni, dzięki, że mnie pamiętasz, muszę zobaczyć co przyniosłaś :)
  22. @beta_b Kasy z tomików tych, które napisze AI nie będzie, nawet jak poeci wydają za własne pieniądze (przecież nie małe) to i tak rozdają znajomym i rodzinie, na pewno nie zobaczysz ich na wystawie w księgarni. Kiedyś pisałam na papierze teraz mam brudnopis na pulpicie i tam notuję wszystkie pomysły, fragmenty, ciekawe słowa, strzępki fraz, które mi się przyśniły. Sporo później coś składam ale nie codziennie, zazwyczaj wklejam coś nowego jak już zejdzie ze strony. AI potrafi przepraszać, ale jak wytknę mu błąd, wczoraj poprosiłam żeby napisał sonet, żeby namalował słowami, podrzuciłam rekwizyty, znaczy słowa takie: jak pędzel kolor cień, światło, farba, zapach, tajemnica, ramka... W sekundę to zrobił, ale nie składał się z 14 wersów, był bez rymu, bez średniówki. Nie uwzględnił rytmu, jakby nic na ten temat nie wiedział. Przeprosił jak zwróciłam mu uwagę, nic z tego co proponował nie podobało mi się, nie pasowało. Jak poeta napisze wiersz, to ja go czuję, wzruszam się, czuję jak mi serce bije, mam gęsią skórkę, paletę odczuć, AI tego nie potrafi. Nie odezwę się pod "wierszem" którego nie czuję, często nie rozumiem ( jeszcze mi napiszą, że to moja wina) Jak mam kogoś słuchać, niechaj mówi tak, żebym chciała słuchać, a jak piszę, niech pisze tak, żebym chciała czytać. Za swoją nieporadność językową zrzuca winę na czytelnika? Mam to w nosie, omijam takie teksty i kwita. Ech, Becia rozgadałam się, bo mdlą mnie takie próby i podróbki talentu. Nie chcę nikogo obrażać, uprzykrzać życia, ale może lepiej wzięliby się za szydełkowanie na przykład. Zabrałam Ci czas, sorki za marudzenie, trochę się wyżaliłam, teraz mi lżej. Uśmiechniętego dnia :)
  23. @Rafael Marius wiesz co? Totalna załamka. Chyba przestanę czytać i komentować wolne wiersze. @Rafael Marius Zgadzam się z Tobą, nad takim wierszem jak napisałeś, trzeba posiedzieć, nagłówkować się, policzyć, posłuchać, porządny wiersz to nie żaden pstryczek-elektryczek Słyszałam, że AI od wierszy rymowanych kosztuje 200$ miesięcznie, nie wiem czy jest w j. polskim. No poczekamy, zobaczmy...
  24. No proszę, tego Bot, AI, nie poskłada :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...