Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Jacek_Suchowicz E... tam już mnie żadnym słowem nijak nie przekonasz nie chcę być drapana ani pogryziona mnie wystarczą wiersze bo wiersz nic nie boli co będzie jak trafi mi się jakiś poryp
  2. @Jacek_Suchowicz nie wiem nie wiem Jacku misiek chrapie chyba tylko od chrapania wybaw Panie wybaw ciągle niewyspana po tym świecie chodzę z żadnym tam misiakiem nie będzie po drodze
  3. @Jacek_Suchowicz - Dziękuję, Jacku :) no przecież rozumiem że kot to nie pies swoimi drogami znowu polazł gdzieś taki koci zwyczaj muchy w nosie ma niechaj mu się wiedzie kupię sobie psa Ps. Mam sąsiadkę, która ma pieska do zjedzenia, rasy Pomeranian mini. Malutki, biały ma 3 miesiące. Pytałam czy mieszka w pralce, bo taki nieskazitelnie czysty, odpowiedziała, że w łóżku, śliczności :)
  4. @Jacek_Suchowicz No dobra, lecę :)
  5. @Waldemar_Talar_Talar Nie jest to moja ulubiona forma, pewnie dlatego, że się nią nie bardzo interesuję, ale Tobie chyba wchodzi. Jest siedemnaście sylab i obrazek natury. Bezpowrotnie piszemy razem pozdrawiam :)
  6. @Wędrowiec.1984 To taki nadmiar emocji przesadzony :)
  7. No właśnie, skoro nie można młotkiem, to chociaż słowem, mnie to pomaga :P
  8. @Waldemar_Talar_Talar Ten wierszyk ma swoje lata, napisałam go 12 lat temu. Wydał mi się trochę głupawy, ale w końcu, to moje dziecko, więc trzeba się przyznać To ostatni w tym roku, który wstawiłam, teraz szukam i czekam na inspirację,
  9. Ale pretensji do siebie żadnych nie mają, chcą żyć po swojemu i bez konsekwencji.
  10. @Wędrowiec.1984 No to jest komplet :)
  11. @Rafael Marius :)@aff :)@aff :)@Wędrowiec.1984 :) @sisy89 :)
  12. @Sylwester_Lasota Faktycznie, kujawiak i oberek też mają metrum na 3/4, ale tak jakoś pierwsza z brzegu myśl, nasunęła mi się właśnie taka, dzięki :)
  13. Może lepiej nie sprawdzać, nie wiedzieć, lepiej piszmy :)
  14. @viola arvensis No to się cieszę :)
  15. @Radosław Aż musiałam zajrzeć, co tam nabazgrałam, dziękuę Rdzewieję, hmmm.. lecę obejrzeć się w lustrze :P
  16. @RadosławAleż nie przyszło mi to do głowy, Radosławie :) Coś na wesoło chciałam, bo dzień taki szary jak noc polarna, dziękuję :) @Sylwester_Lasota Na 3/4, to rytm walca. Próbuj, może się uda :) @Andrzej_Wojnowski Rozbawiłeś, Andrzeju :)) @Bożena Tatara - Paszko @Marek.zak1
  17. Ech, nie potrafię odpowiedzieć na postawione pytania, może poczekam na innych :)
  18. Pomyślałam o prawdzie :)
  19. @Leszczym Chyba trzeba wiedzieć komu, czasem lepiej się ugryźć w język :)
  20. @Dekaos Dondi Zabłysną, na pewno :)
  21. nie ma kota, nie ma, w mleku się ubabral łasy na śmietankę cały wpadł, makabra i kto teraz myszkę będzie czasem złościł, kto nie będzie dzwonił, gdy miaaał dzwonić? ożżż ty! o wstrętny sierściuchu tyłek tobie strzepię - nieeeprawda, zagłaaaszczę z kim ci będzie lepiej? niech mi kto pomoże odszukać przybłędę oczka niebieściutkie, ogon ze zakrętem tyle dróg na świecie o których nie słyszał ale tylko jedna, jedna taka mysza
  22. @Father Punguenty Dzięki za uśmiech :)
  23. Też bardzo spodobał mi się cytat. Nie widzę nic złego w tym że wkleiłeś cytat. Dałeś go kursywą i cudzysłowem. Zainspirował Cię i wokół tego rozwinąłeś króciutkie własne przemyślenia. Cytat był mottem. Pozdrawiam :)
  24. @Sylwester_Lasota, @Wiesław J.K. - dziękuję @Duch7milleniumZa dobrym wierszem, mogę tęsknić, dopóki żyję. Słowa odpowiednio wybrane, znalezione, ustawione między innymi, mają ogromny przekaz i siłę oddziaływania, to miałam na myśli. Dzięki za czytanie :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...