@Łukasz Jasiński Bardzo dziękuję Panie Łukaszu
@Waldemar_Talar_Talar Dziękuję Waldemarze w końcu jesteśmy na poetyckim portalu, więc trzeba się starać ile wlezie Przy czym nie mam na myśli ilości.
Miłej niedzieli :)
widać za mało tęskniłam wierszem
bez przekonania czy małowiernie
optymistyczne klomby w marzenia
dopełniaczowe niecierpki cierpień
co tam u ciebie ta sama bieda
ciągle za mało do powiedzenia
te same meble ze stanowczości
albo uporu nie lubię sprzedaj
mówiłeś ludzie nie chcą dziś prawdy
przecież kłamałam przez całe życie
za co ta kara czyżbyś uwierzył
w słowa motyle w ćmy jasnolice
a ja wciąż sklejam potworki z myśli
zlepiam bezsensy bez rąk i nóżek
mija godzina kilka miesięcy
sto lat minęło więc gdzie są róże
@KwiatuszekPamiętam Cię Kwiatuszku z jakiegoś innego portalu, którego już pewnie nie ma. Kojarzę, że piszesz od dawna tym bardziej mi miło, że wciąż trwasz
i się rozwijasz nomen omen. Serdeczności i pozdrowienia :)
@Kamil Olszówka Oj Kamilu, czy potrafisz wyhamować?
Moim zdaniem za bardzo się rozpisujesz. Nie dotrwałam do końca.
Spróbuj tak: Maksimum treści, minimum słów.
Serdeczności, nie chciałam Cię urazić :)
@Nata_Kruk Dziękuję Natko za strofkę i
Tego co zostawi plotka już nigdy nie cofniesz, to jest tak jakbyś szła przez wieś i skubała kurę z piór podczas wiatru, a wracając chciała zebrać każde piórko.
Z pozdrowieniem :)