Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Starzec a choćby forsa spadała z deszczem to by bez końca wołali jeszcze
  2. @Łukasz Jasiński Bardzo dziękuję Panie Łukaszu @Waldemar_Talar_Talar Dziękuję Waldemarze w końcu jesteśmy na poetyckim portalu, więc trzeba się starać ile wlezie Przy czym nie mam na myśli ilości. Miłej niedzieli :)
  3. @aniat. Nastrojowo :) A propos, herbata z miedzianego czajnika ma jakieś terapeutyczne działanie, czy to tylko rekwizyt do wiersza? Pozdrawiam :)
  4. @Łukasz Jasiński Uprzejmie Panu dziękuję :)
  5. Jakoś mnie razi w stosunku do człowieka słowo zdychał.
  6. @Marcin Tarnowski Usunęłam swój komentarz, skoro wiesz jak pisać :)
  7. @MIROSŁAW C. Widać, że tak już jest. Też mam za małe dłonie, żeby na przykład wziąć się w garść :)
  8. widać za mało tęskniłam wierszem bez przekonania czy małowiernie optymistyczne klomby w marzenia dopełniaczowe niecierpki cierpień co tam u ciebie ta sama bieda ciągle za mało do powiedzenia te same meble ze stanowczości albo uporu nie lubię sprzedaj mówiłeś ludzie nie chcą dziś prawdy przecież kłamałam przez całe życie za co ta kara czyżbyś uwierzył w słowa motyle w ćmy jasnolice a ja wciąż sklejam potworki z myśli zlepiam bezsensy bez rąk i nóżek mija godzina kilka miesięcy sto lat minęło więc gdzie są róże
  9. @Deonix_, dziękuję :)
  10. @MIROSŁAW C.,dziękuję :)
  11. @JAPA Ale biedroneczka jest owadem a nie robalem, nawet ładnym. Kasę Ci zabrała Biedronka pewnie jakoweś promocje były :)
  12. @KwiatuszekPamiętam Cię Kwiatuszku z jakiegoś innego portalu, którego już pewnie nie ma. Kojarzę, że piszesz od dawna tym bardziej mi miło, że wciąż trwasz i się rozwijasz nomen omen. Serdeczności i pozdrowienia :)
  13. @Poezja to życie To i ja za Natą :)
  14. @Dekaos Dondi Ładnie poskładałeś :)
  15. @Leszczym,dziękuję :) @sisy89, również dziękuję :)
  16. @Kwiatuszek Odległe ale jednak rymy :) Dużą czapę załóż żeby zmieścić dużo pomysłów :)
  17. @Aleksander Mazur Refleksyjnie. Czy w samotności czy w tłumie, śmierć jest tym samym.
  18. @Kamil Olszówka Oj Kamilu, czy potrafisz wyhamować? Moim zdaniem za bardzo się rozpisujesz. Nie dotrwałam do końca. Spróbuj tak: Maksimum treści, minimum słów. Serdeczności, nie chciałam Cię urazić :)
  19. @Nata_Kruk Dziękuję Natko za strofkę i Tego co zostawi plotka już nigdy nie cofniesz, to jest tak jakbyś szła przez wieś i skubała kurę z piór podczas wiatru, a wracając chciała zebrać każde piórko. Z pozdrowieniem :)
  20. @andreas Dziękuję :)
  21. @andreas Widzę jak sypią Ci się z wszystkich kieszeni. Jak Tik-taki o przeróżnych smakach, winszuję :)
  22. @andreas aż trzy :)
  23. @andreas Ooo jesteś, jak miło dziękuję za cukierki, odpozdrawiam :)
  24. @jur Witam serdecznie :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...