Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @CafeLatte Dziękować
  2. @Dag pająki nucące swoją modlitwę... hym usiłuję to sobie wyobrazić... nieskończone sieci.. cóż powodzenia Robercie pozdrawiam
  3. @MIROSŁAW C. Dziękować
  4. @beta_b wiesz sam tytuł... no cóż; jest zbyt wiele niewiadomych w temacie ale jedna z nich akurat oczywista a mianowicie to że Chiny tają informację. Gra słów to gra słów ale jest tyle tematów, dlatego powiedziałem że ludzie wolą sobie żartować z rzeczy których się boją. Wybacz
  5. @beta_b wiesz; nie wiem czy to jest powód do żartów, choć ludzie wolą śmiać się z tego czego się boją. Mówią o dwuprocentowej skuteczności a to znaczy że na 100 osób 2 do piachu na 1 000 000 20 000 tysięcy niby to nie dużo choć jest to dodatkowy czynnik bo ludzie umierają codziennie choćby z głodu w 21 wieku 24tysiące osób dziennie (Hiszpanka miała 1.5% skuteczność) powiem szczerze że mam mieszane uczucia pozdrawiam
  6. @mamoh o... pozdrawiam
  7. dziś skóra ziemi nasiąka czerwienią za sprawą stóp przykazań i jaskry wszystko wydaje się na wskroś płaskie gdy grawitacja chwyta za jabłko gdyby nie ten kolor może byłoby łatwiej zatopić łzy w przepaście myśli a tak cisza najgorsza kochanka zdziera wszystko do kości przyczyny lecz to zbyt mało by bratu oddać brata czy jedynie krew sycić może zmysły
  8. @Sylwester_Lasota po polsku proszę malczyk...xd
  9. @Sylwester_Lasota o wchodzisz, właziś głęboko xd pozdrawiam
  10. @Lidia Maria Concertina jesteś niesamowita w tej wypowiedzi tylko nie wiem czy to dobrze... właściwie czego Ty chcesz kobieto...? Czy to nieszczęście szczęściem bywa Czy wątpliwość wątpi w chwilę Lidia jesteś niesamowita
  11. @Maja Cyman wybacz proszę tzn najlepszego
  12. o miłości ślepa miłości okrutna jakże ci zazdroszczę jak bardzo nie chcę całować cię czule wiedząc że jesteś moja tak jak ja twoim jestem... cóż powodzenia Maćku @Maciej_Jackiewicz
  13. @beta_b ta fobia to fobia czy fo...? xd co Ty chciałeś w tym tytule umieścić?
  14. @Czarek Płatak stuporem... gniecie żywcem pogrzebany... pozdrawiam
  15. @Zawierucha7 no niby coś i niby nic pozdrawiam
  16. @Czarek Płatak co racja to racja dziękuję za słowa
  17. @Jan Paweł D. (Krakelura) biały...? nie blady pozdrawiam
  18. @Lahaj no właśnie
  19. @Marek.zak1 pogarda jest dotkliwym głębokim uczuciem niemal jak nienawiść...(nie żebym wyjaśniał znaczenie tego słowa) wystarczy popatrzeć na rozpadające się związki... nie życzę Ci żebyś kiedykolwiek doświadczył pogardy zwłaszcza ze strony kobiety przy tym ignorancja to pikuś pozdrawiam
  20. @Sylwester_Lasota "wspomnień mogiłą"... zalatuje tu Norwidem niestety do wielu spraw; ludzi, życia mam stosunek ambiwalentny choć parę rzeczy ładnie tu ująłeś pozdrawiam
  21. @Lahaj i ująłeś
  22. @Lahaj o ciekawe... pogarda jest domeną kobiet
  23. @Lidia Maria Concertina zabawne że człowiek zabiega o ulotność rzeczy
  24. @MechanikSłów ten ostatni wers wybił mnie z rytmu pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...