-
Postów
1 583 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez fregamo
-
@CafeLatte @MIROSŁAW C. dziękuję za słowa
-
@Somalija "z supłały Ci umysł" czyli hormony związały lub zawiązały... stworzyły czy uwięziły...? hym
-
Co wy na to?
fregamo odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Henryk_Jakowiec to nie lepiej do kobiety...xd nie tylko mężczyźni są leniwi pozdrawiam -
mylisz się dziś życie dążąc do wieczności przecież zjadasz się po dwakroć w dniu śmierci i narodzin wokół tylko nicość ból fetor rozpacz a ty idziesz w blasku niosąc pas cnoty nocą mrużysz oczy od ognia i złości myślisz że nikt nie widzi nie troszczy się o pokarm później jakże skromnie odbierasz co twoje czy ty wiesz w ogóle gdzie jest twoja świadomość
-
@Czarek Płatak o przypomniałeś mi... Ja miałem panią-dziewczynę w czerwonym płaszczu, wprawdzie na nią nie wpadłem ale kwiecień był kwietniem.
-
Manhattan
fregamo odpowiedział(a) na Lidia Maria Concertina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Lidia Maria Concertina dotrwałem do upić ale jeszcze wrócę upij się dzisiaj -
Garmino list do Maryi
fregamo odpowiedział(a) na MIROSŁAW C. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@MIROSŁAW C. pozornie bezpieczni...? zatem wszyscy jesteśmy zgubieni...xd Jedyną wiarą jest człowiek choć wydaje mi się że poszukujemy... poszukujemy siebie. -
Muszkieterowie i Tytus
fregamo odpowiedział(a) na Zawierucha7 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Zawierucha7 piwo z kranu...? to ze sklepu już nie wystarczy...? pozdrawiam -
jednak nadal cię rozumiem w tym szczególnym uniesieniu jesteś ziemią a ja niebem jesteś niebem a ja ziemią a potem budzę się z blaskiem ty śpisz owinięta w księżyc jakby czas nie miał znaczeń poukładanych jak poduszki jedno obok drugiego jakby delikatny pomruk ciszy mógł powiedzieć kocham zupełnie jak dawniej rzucone w przestrzeń lecz nie w pustkę i choć wiem że teraz jest inaczej nie żałuję tych chwil nieraz bezbarwnych bo były moim i twoim połączeniem
-
@mamoh ale mamy teraz już byka... niech ryba znika Pozdrawiam
-
spójrz w oczy otchłani serce ci poda na dłoni anioł trzymając kosę za plecami dla zbawcy drwiąc z ciała widzisz oblicze czasu... to ty i oni my i wy dlaczego tak niewielu widzi
-
@M.A.R.G.O.T cnota... tego słowa nie ma w języku polskim... Dziś jest pęd i popęd ,oto Bóg i karzeł człowieka Jedno piękne a drugie jak łajno tylko nikt nie wie które jest którym Poplątanie z pomieszaniem (porównanie do karłów czyli do czegoś, kogoś małego, przyziemnego, a nie do człowieka obdarzonego małym wzrostem... dla jasności sceptyków) poza tym miękko i celnie... Pozdrawiam
-
@Zawierucha7 Einstejn się mylił tylko co do stałej kosmologicznej bo nie uwzględnił ekspansji wszechświata... Pozdrawiam
-
@MIROSŁAW C. życie to nicość Dokąd my zmierzamy? Jedynie popęd i system samozachowawczy utrzymują nas przy życiu. My piewcy piękna i obłędu bo obłędem jest podejście do drugiego człowieka. My wilki I my owce Oto oblicze człowieka Oto nicość
-
@Czarek Płatak spodełbnione gołębie... splótłszy... celny koniec choć przez te na swój sposób skomplikowane wyrazy i konstrukcję wersów aczkolwiek genialną mało czytelne niemniej jestem za i poraz kolejny pod wrażeniem pozdrawiam Czarku
-
@Rentier Cottard nic nie szkodzi nie przejmuj się miłego dnia poza tym to tylko słowa
-
@Rentier Cottard wybacz ale poezji w tym tyle co nic... poza tym same oczywistości ale nie martw się ... będzie gorzej pozdrawiam wybacz
-
śpij słońce nie poddawaj pod wątpliwość ciszy czas na nicość milczysz przecież nie pytam o zbyt wiele chcę tylko spokoju co ściele się szeptem i rozbiera na czworo każdy podprogowy szelest czas wszystko odliczy i twoje i moje myśli są dziś tylko pełzającym cieniem wlokącym się balastem u progu zwierzeń nie dotykaj tego co boli nie jest w stanie powiedzieć sen już przeszły rozterki witaj w świecie bez
-
@mamoh Dzień Dobry kolego pozdrawiam
-
@Aleksander Głowacki co racja to racja
-
apry-lisowy
fregamo odpowiedział(a) na Antosiek Szyszka utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@Antosiek Szyszka całkiem fajny tekst lekki, nieco zrymowany... pozdrawiam -
@Waldemar_Talar_Talar dziękuję za słowa
-
@Aleksander Głowacki wolę wielkości Plancka... nie mniej jednak to brzmi jak osobliwość... dobry tekst pozdrawiam
-
@Paweł Artomiuk dziękuję za komentarz pozdrawiam
-
słuchałem otoczenia okrążało drżeniem niemal łkało bezradnością co rani każde spojrzenie wymijało przechodniów przecinało krawędzie sceny tej na której śmiały się dzieci nieraz zbyt donośnie przechodziło w obojętność niczym wiosenne kwiaty unosiło się wonią lęku