Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @Moondog91 dziękuję za wizytę
  2. @iwonaroma a nie "za głupotę" ...? pozdrawiam
  3. @MIROSŁAW C. dziękuję wam panowie
  4. będę niedopity duszą i ciałem wyczekując głosu dnia wczorajszego może kieliszek wiele nie zmieni lecz niedosyt chwili wyrywa co cenne nad blatem dnia w domu czy w pracy ta sama droga ten sam przyjaciel urzeka nas byciem trwaniem zabija nikt tak skutecznie a jeszcze wypiję
  5. @Marianna_ fajny początek ale już z szamponem mniej pozdrawiam
  6. @arkadius akurat bardzo lubię Norwida. Zadałem Ci proste pytanie z Ty nie dość że mnie zbywasz ... A z resztą myśl co chcesz... Ale ja już wiem co myśleć. Powodzenia w pisaniu. Pozdrawiam
  7. @Henryk_Jakowiec celny koniec
  8. Dziękuję wszystkim
  9. @arkadius a gdzie tu poezja ? pozdrawiam
  10. @Lahaj @Lahaj żeby ludzie nie plotkowali nie mieliby o czym rozmawiać pozdrawiam @Lahaj to niedobrze bo niestety plotka jest zjawiskiem negatywnym poza tym nie wszyscy plotkują ale nie wielu większość interesuje się bardziej życiem innych niż swoim
  11. @Lahaj żeby ludzie nie plotkowali nie mieliby o czym rozmawiać pozdrawiam
  12. między wybrzeżem twoich ramion a wyspą pożądania wpłynę śmiało jak zdobywca nie raz pierwszy lecz pomału opuszkami palców zwinnych rysą dłoni papilarną zacumuję by raz wtóry po wszechświecie błądzić całym gdy już ścichnie cisza cała w biciu serca nieprzerwanym żar wypełni w oczach iskry spalą oddech ten wspaniały nie czekajmy władzy zmysłów pęta już otwarte bramy teraz słodycz głośno krzyczy w pluskach szeptach doskonale
  13. @Maria_M czyżby
  14. @Maria_M oczywiście masz rację ale później, konsekwentnie wracają doi siebie niemal wbrew sobie ale jednak Mario daj spokój. Przecież wiesz o co mi chodzi. pozdrawiam
  15. @Czarek Płatak proszę
  16. @Maria_M czyżby...
  17. @Maria_M reakcja... raczej refleksja a wojna to bzdura bo kobieta i mężczyzna są sobie niezbędni
  18. @Maria_M jestem Cieniem
  19. @Maria_M dlaczego zawsze w relacjach wymienia się najpierw mężczyzn... męsko damskie relacje... męsko damskiej wojny... mam nieco podobny tekst jak znajdę to wrzucę pozdrawiam
  20. @Maria_M cóż... czasem jest dziwneto co leży w cieniu
  21. @Sylwester_Lasota dziękuję za słowa
  22. tyle czasu czekałem aż przybędzie to zwątpienie i rozerwie na strzępy wszelkie plany istnienia zrozumienie nie oszuka czasu nie zatrzyma słowik będzie marzył złudzenie i chwila przestaną martwić znaki zamierzeń i to co celne cenne było przezeń jakby dotyk miał imię gdy niosą ramiona ocean się spodziewa drugiego słowa po nad po nim wszystko minie ulegnie zniszczeniu tylko czasem jest dziwne to co leży w cieniu
  23. @Czarek Płatak taka karma
  24. @Czarek Płatak z kilkanaście tysięcy razy
  25. Brrr... nienawiści... uszy do góry pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...