Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @MIROSŁAW C. ładnie@MIROSŁAW C. ale troszkę mało pozdrawiam
  2. @Aleksander Głowacki źle mnie zrozumiałeś kolego... wybacz to jest portal społecznościowy a ściślej mówiąc poetycki. Nie ma tutaj panów. Co do treści Twojej miniatury to i owszem, oczekiwałem więcej, tzn ludzie umierają codziennie. Dzieci, młodzi nie tylko starcy poza tym w błędzie jest ten co twierdzi że ludzie w podeszłym wieku są nikomu nie potrzebni. Zapraszam do mnie. Pozdrawiam fregamo Ps. Jeśli chcesz mogę do Ciebie mówić pan ale nie życzę sobie do mnie
  3. @Tomek Ziomek ziomek ziomek ... tak było jest i będzie nic się nie zmieni
  4. @Lidia Maria Concertina diabeł nie jedno ma imię... jeśli istnieje nikogo nie ominie... pozdrawiam
  5. @Aleksander Głowacki miniatura powinna być pełna treści której mi tu brakuje pozdrawiam
  6. @Kot pewna część tekstu to po prostu zaprzeczenia dziękuję za wizytę
  7. nadać ślady znaczeniom by nie były nic nie warte błagać prawdę o wybaczenie zasłużonych żartów kłamstwem kończyć swe zaprzeczenia jak kończy się walkę nokautować gdy potrzeba lecz nigdy dla poklasku pamiętać co umysł pozwoli i zapomnieć o śmierci na zawsze
  8. @MIROSŁAW C. scenariusza... masz na myśli apokalipsę... lub coś kierowanego przez Boga... dla mnie mnie to wygląda jak wojna (nowoczesna wojna) już mamy paraliż . puki co tylko nie wiadomo kto za tym stoi obym się mylił
  9. @Lahaj no przegiąłeś...xd przeczytać to stanowi prawdziwe wyzwanie a zrozumieć... no cóż pozdrawiam
  10. @MIROSŁAW C. kierunek... tak chciałbym w to wierzyć ale znieczulica, próżność, obłuda są tak wielkie że nie tylko brakuje słów ale i życia poza tym popieram Kota... masz skłonności do przerysowywania ale przynajmniej używasz głowy...xd pozdrawiam
  11. @mamoh zamkniętych to na pewno
  12. @Zawierucha7 ja wolę teraz i kwazary a mój zodiak widoczny i to bardzo bo bykiem stoi i zagarnia plejady pozdrawiam
  13. wstydzę się do ciebie zadzwonić jakby słowo mogło bruździć słowu za szybko kończę to co oczywiste potrzebuje czasu chwili do namysłu a ja prosto z mostu ku urwiskom i pewności że jak skoczę nie znikniesz nie skruszysz się jak kopia co ją błędny rycerz ciskał by odnaleźć Dulcyneę tak blisko wiatraków i daleko od zmysłów
  14. @Róża_Płocka moja istności... całkiem ładnie
  15. @MIROSŁAW C. popieram Mirka
  16. przyszła ciemność przez rozstaje w głosach liczby milczą tykanie sprawia obrzęk w dusznym pokoju bycia ona stąpa wzdłuż firanek obserwując jego sen on się budzi niewyspany znowu chwyta przezeń dzień i tej myśli zawiedzionej usiłuje pojąć kres ona czeka trochę blada jakby krew odebrał cień
  17. @kwintesencja nie to dobrze bo to Ty masz rozumieć, niekoniecznie czytelnik... weź to pod uwagę Poza tym miłego dnia
  18. @kwintesencja a klisza to Twoje czasy...? poza tym chodziło mi o tekst
  19. @Dag dziękuję taki ma być
  20. @Lahaj ponoć i ja miałem... pozdrawiam
  21. @kwintesencja no bardziej tego nie mogłaś skomplikować... pozdrawiam
  22. @Lidia Maria Concertina w dystansie złudnej bliskości ... pozdrawiam
  23. @arkadius "ponad czarną dupą wysoką górą" fajnie to brzmi poza tym brakuje mi końca jednego wyrazu... poza tym pozdrawiam
  24. @Zawierucha7 świetnie... tylko wiesz że nie ma Plutona... pozdrawiam
  25. przyjdzie jak przyjaciel z niewidocznym uśmiechem i odsłoni usta z drobnych wyrzeczeń potem otuli ramieniem jak ojciec dziecko kładąc się w łóżku obok trosk i śmierci niby zna twoje dłonie rozpoznaje brzegi zamierzeń lecz po nad wszystko przysięga że nie był ślepy tylko czas uporczywie zatwardziały od obietnic snuje się w labiryntach odwiedza za i przeciw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...