Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @Tomasz Kucina normalnie Amerykę odkryłeś... xd ludzie "dymali" ludzi od zarania dziejów to pewnie dlatego na planecie pełnej cudów i przepychu spora część człowieczeństwa(poprzedni wyraz napisany celowo) umiera z głodu... co do fizyki i jej teorii... wszystko ciągle się zmienia choć splątanie kwantowe jest faktem gratuluję komuś (i sobie) że przebrną przez ten tekst nie łamiąc sobie języka przestań oglądać Starożytnych Kosmitów...xd ale masz rację przyszłość nie napawa optymizmem pozdrawiam
  2. @Lidia Maria Concertina i mosty
  3. @Enchant no cóż... i nikt nie pójdzie do nieba, choć wystarczy odrąbać sobie cztery członki - kończyny i już...
  4. @mamoh pozdrawiam przyszły świat
  5. @Kot nie widzimy... imion... dziękuję za słowa
  6. @Gość dziękuję za wizytę
  7. @beta_b nie wiesz co czujesz...? może nic bo i tak bywa, ale to tylko czasowe złudzenie. Może niektóre rzeczy trzeba rozwiązać lub z czasem wszystko się rozwiąże Tak czy inaczej. Beato
  8. @Lahaj pozdrawiam
  9. @beta_b po co?
  10. Stojąc w cieniu nie widzimy imion. Nawet światło ma swój początek. Dodatkowy czynnik zagina rzeczywistość, Choć był od zawsze jak lęk pierwotny. Do pracy nie idę; ja niewolnik. Już mam dosyć ciszy co rozbrzmiewa w dzwonach, A później echem, po łąkach, lesie, niesie ten zapach, zupełnie bezwonny. Bo przecież niepokój, ma czym się bronić. Więc skacze w przestrzeń, po resztę, więcej I nie pyta o kolor skóry na krzyżu. Stojąc w cieniu nie widzimy... imion.
  11. @siachna pozdrawiam
  12. @siachna no wiesz ... to co mówisz nie brzmi dobrze
  13. @beta_b ta czerwień ust... poza tym muszę coś poszukać... pani od balonów... pozdrawiam trzeba wybaczyć dla pana wszystkie niuanse objąć pana jak obejmuje się szklankę dać w pysk kiedy wymaga tego rzecz pan przecież i tak odda po stokroć więcej i mniej a później w ciszy rozgnieść wszystkie wątpliwości w końcu pan nie zna braku wiary w możliwości
  14. @siachna 12 lat... "Zamykam się w świecie, który nie jest mój." pozdrawiam
  15. @Henryk_Jakowiec uśmiałem się... pozdrawiam
  16. @Mateusz nie za dużo tu fregamo... muszę sprawdzić Mateuszu @Mateusz jedyne czego mi tu brakuje... to wyraźnej obecności osób które są lub wybywają powiadomień... ale może to zły pomysł... lub wykracza poza możliwości strony... choć nie sądzę...
  17. @Marek.zak1 brawo
  18. @Maciej_Jackiewicz o co to to nie! Muza nie jest kobietą Natchnienie nie jest kobietą szczęśliwy naród który posiada poetę... "weteran..." poeta... a może... pozdrawiam Macieju
  19. @Waldemar_Talar_Talar ten Twój optymizm... ile Ty masz lat idealisto... na pewno więcej ode mnie... nie mniej ludzie kradną miłość jak życie z każdym oddechem... jakiś czas temu powiedziałem że stać Cię na więcej... często się mylę ale nie tym razem... odczytaj to jak chcesz lecz posiadasz nadal to co ja utraciłem... "miłość będzie na receptę ludzie będą ją kraść " lecz nadal poszukuję
  20. @Rentier Cottard fu ale dobrze kombinujesz wręcz bardzo... bardzo pozdrawiam
  21. @mamoh łza w deszczu roztropna łza którą sławią anioły łza niczemu niepodobna łza czy kropla łza niczym dusza lecz która jest twoja... Mariuszu...? pamiętam o Tobie nie zapomnij...
  22. @Somalija wiem to... pozdrawiam... i dziękuję
  23. @Somalija racja... niemniej jednak jestem... a co więcej mam syna
  24. @Somalija ale wiesz że nie masz na to wpływu... Tylko to chciałem powiedzieć Matko syna... Ukierónkowałaś... co...
  25. @Somalija a myślisz że kobiet dzieci dziewcząt to nie dotyczy... nieświadomego płodu...? czy Ty wg myślisz..? kobieta od mężczyzny... niczym się nie różni... to ten sam gatunek niezbędni i nie wytknąłem Ci błędu... raczej zastanowiła mnie wypowiedź... Somalija... każdy mężczyzna jest synem... każda kobieta jest córką... córko jestem pełen podziwu... ale nie bój się mnie jak inni tzn... jesteśmy sobie równi... porzuć rękawice... pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...