Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @KompulsywnyPoeta celny koniec pozdrawiam
  2. @Moondog91 rozumiem twoje staranie lecz na nic nic nic
  3. utkwił w kości pamięci ciągle żywy przebłysk niemocy nieporęcznej głupi gniew czas nic nie zdziałał wylał swe sedno nawet nie mrugnął skończył się dzień koszmar już znany nie zbudził nocy szeptem choć huczał ptak mrok gwiazd nie szczędził zrywał się wiatr co ściany pieści rozrywał duszę ilością ran aż zawył ciemiężon smak goryczy lepki ocierał czoło niepewności gad i wziął się trawić jak rak pożerać piękno jedynie oddech przebijał jeszcze strach niknące tętno dławiącego się dziecka gdy w bólu ucieczka nieunikniony kolor dna kolejna refleksja rozpamiętywane przejścia nie da się pominąć życia łza
  4. @kwintesencja adekwatne jak najbardziej...
  5. @kwintesencja ha ha przyznałaś mi rację czy co... pojęcie piękna jest względne... a po Twoich słowach wiem że jesteś młoda... poza tym ... pozdrawiam Kwintesencjo swoją drogą ciekawy nik
  6. @[email protected] a co ma piękna kobieta z kochaniem... to brednie nieokreślonego świata
  7. @beta_b wystarczająco ... pozdrawiam choć to mało...
  8. @kwintesencja oj brednie wypisujesz koleżanko młoda bo piwo jest piwem i nie sprosta mu żadna białogłowa ... xd pozdrawiam
  9. @Zawierucha7 e a gdzie mechanika kwantowa...? tylko Zawierucha pozostaje... e a gdzie ta zawierucha..? pozdrawiam
  10. @wjola ja Ciebie pytałem...? Wiola... co widzę wiem doskonale... a Ty co... a czyje to skrzydła...?
  11. @beta_b dobrze gadasz... ale nic się nie zmieni... ludzie pozostaną ludźmi
  12. @wjola a czyje to skrzydła?
  13. @Dag w istocie... niepotrzebnie nie raz dopowiadam ale nie raz jest to potrzebne... balans... równowaga... cechują nasze jestestwo to tak jak z kobietą...xd nigdy nie wiesz... choć wiesz... że ona wie... hi hi dopełniaczówki ... dziękuję za słowa Dagm
  14. kupiłem kolejną iluzję może tym razem przekroczę próg doskonałości by pobudować kolejny stopień swoistych zaskoczeń wybór był przemyślany wydatek sumy wątpliwości pocieszy się dziecko głupie potupie w podłogę złości zastępstwo nie spełnia wymagań jak zadowolić dotyk przegryzie pępowinę łączy zagubiony elektron mocy przeciążenie systemu banalnie uświadamia oszustwo złudzeń stracony czas starannie wyświadczył kolejną przysługę
  15. @kwintesencja z jednej strony doceniam... z drugiej... a może coś więcej... trudny temat... bo szukam... czy coś co dzieli cienie... połącz pani Kwintesencjo
  16. @iwonaroma aromat strachu... oj coś bardzo bardzo ble
  17. skuteczność zahamowań jak zwykle stosowna nie podawaj dłoni bo odgryzie wyrocznia niewidzialna bariera przemówi dosłownie w drżeniu rąk i rwącym się głosie policz do dziesięciu najlepiej do stu lęk sam nie minie nieprzygotowany na cud jak się uwolnić od tej tolerancji spojrzeń gdy zamknięte wszystko w skorupie zwanej człowiek 15.01.2007
  18. @bartosz313 "zza zagrody" ... no i jak mam to rozumieć..? ciekawy temat poruszyłeś i małostkowość człowieka jak z kim rozmawiać w świecie, gdzie ludzie to wilki i czyj diabeł większy...? "poinaczyć"... ładne słowo pozdrawiam ps. a ilu ludzi jest w ludziach...?
  19. @kwintesencja miejscami nie gramatycznie ale całkiem celnie masz u mnie plusa pozdrawiam
  20. @MIROSŁAW C. koń to był za to pijanyyyy pozdrawiam
  21. @Bogna Gliniecka nie ma przeznaczenia celny koniec... ale jest odwrotnie... chyba... lub jak tam chcesz z wyjątkiem przyczyny! pozdrawiam
  22. @iwonaroma oj ja bym słowem tak nie gościł, nie postępował, nie upraszczał... my jesteśmy słowem a szczerość nie zawsze boli wszędzie we wszystkim liczy się balans, szeroko pojmowana równowaga co jednemu dobre innemu szkodzi i dobrze.
  23. @Ewula pozdrawiam
  24. @panmlody słońce zajmuje 99.86% masy naszego układu bądź co bądź słonecznego Ciekawy początek tekstu i wg koncepcja pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...