Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @Lahaj jak stal przez kości... pozdrawiam
  2. @Lidia Maria Concertina znam Cię
  3. @Ania Wojak " Nie stresuj się tylko, słońce." to ma tak być? nie wyglądasz na wesołą na tym zdjęciu... pozdrawiam
  4. @mamoh pozdrawiam swoją drogą świetna książka
  5. wspinają się ręce po krawędziach serca jak długo jeszcze zaciskać będą pięści gdy tętno wyraźnie przygryza wargi znaczeniom do czego się posunie egoizm a może tylko odwieczna niepewność dalej wbijają się szpony w tkanki miękkie bezszelestnie i wiercą i szarpią by pokazać kto ma więcej codzienna dawka płaczu chichotem misternie obleczona żeby tylko nie spotkać odbicia co wyssie wszystko po nas
  6. @Bronisław Suchy poleciałeś... ale czy próbowałeś rozebrać na części wers po wersie... spróbuj... otwórz usta pozdrawiam
  7. @Henryk_Jakowiec i dla zwierząt daj swobodę dla wirusów i bakterii bo człowiek tym jest większy im większy ma przełyk... xd pozdrawiam
  8. @Sylwester_Lasota dzięki Sylwek
  9. @Henryk_Jakowiec gz
  10. @Henryk_Jakowiec za takie pisanie dostaniesz z buta... choć brzmi ładnie ta twoja nuta i dumnym być możesz jak poeta lecz nikt Cię tak nie zgnębi jak zwykła mała kobieta
  11. @Moondog91 ty ogierze wieczny łowco wybij sobie z głowy, panienki , kobiety i matrony... bo żeś za bardo pijany... i co z tym idzie za bardo mały...xd
  12. @Sylwester_Lasota racja ale to z przed 12stu lat tak jak i "niby prawda" nie jest to doskonały tekst może nawet wiersz to i zbyt wiele ale napisałem to jednym tchem i jakoś ... mam do niego sentyment jak i do reszty też dzięki Sylwek
  13. @Sylwester_Lasota to akurat napisałem na bieżąco ... na tej stronie... ale dzięki za słowa Sylwek
  14. @Sylwester_Lasota gratuluję lecz pamiętaj... nie ma granic poznania jest tylko energia i przestrzeń a tak wg nie bierz do siebie życie i tak wyprostuje wszystkie dni pozdrawiam
  15. @łucja z chebu może masz rację... dziękuję za odwiedziny pozdrawiam
  16. hym... całkiem ładnie to ubrałeś choć idealizmem trąca... pozdrawiam
  17. @Sylwester_Lasota wybacz rozumiem że się starałeś ale ta twoja na wskroś banalna wypowiedź "Kiedyś nas pochłonie ziemia, Iść nam trzeba, iść do końca," dobra ... wybacz może to nie ten etap pozdrawiam
  18. @Tommy Angelo no cóż każdy człowiek jest swoim największym autorytetem a co do momentu to po prostu doświadczenie pozdrawiam
  19. @Paweł Artomiuk @kronikarka1000 dziękuję za słowa
  20. jak dorośniesz...xd zrozumiesz że nie wybieramy kogo kochamy... i dlaczego pozdrawiam
  21. uraziło ziarno prawdę za prawdę ludzie giną inni zjadają na śniadanie w chlebie razowym lub musli przyleciał ptak nie zauważył przechodzień butem potraktował tak ziarno z bólem wgryzło się w ziemię dawcę po czym rozrywać zaczęło sumienie ciało stare miast ramion gałąź wystawiła głowę ponad czaszkę blade i ślepe parło ku górze niczym zwiastun czasu lecz nim zdążyło pomyśleć o ironio zając z ukosa siekaczem zniweczył troski nijakie jeszcze proszę morał tylko plotka posiada ziarno prawda sedna nie tłumaczy
  22. @Czarek Płatak po niebyt a jakże... jest tylko energia i przestrzeń czyli noc elektryczna
  23. @mamoh o jesteś... pozdrawiam
  24. @beta_b nigdy nie liczyłem sylab... gdyby mądrość mogła sławić nie tylko jesień nadal byłbym młodym wieszczem którym ponad wszelką wątpliwość... słowa otuchy smutne wiersze holograficzny wszechświat i inne bzdety którym nie jestem
  25. @Lahaj na zdrowie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...