Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @Lidia Maria Concertina za każdym dobrym darem stoi jego przeciwieństwo... Im więcej ratujemy tym więcej umiera... Czy lepsze majtki i cyckonosz intimisymi jakkolwiek się to pisze jest obrazem człowieka, kobiety, mężczyzny? Lubię Twoje wypowiedzi ale nie wiem co się dzieje ponieważ gdy czytam to wiem co będzie dalej . Zupełnie jakbym wchodził w klimat co jest niemożliwym. Niemniej... Pozdrawiam
  2. @siachna wątpliwości to luksus... pytanie brzmi... kim jesteś dla siebie? Pozdrawiam
  3. @Czarek Płatak zgadzam się Czarku zgadzam ale ponad wszystko wiem że miłość jest litością... czego Tobie i wszystkim życzę...
  4. @Czarek Płatak no cóż... polityka to rodzaj zbrodni... tak jak wojna którą wygrywa się przez podstęp..." sztuka wojny" żałosne i prawdziwe dziwne jest to że człowiek chce zabić drugiego... dla cycków, władzy, i przede wszystkim dlatego że może "reszta jest milczeniem"
  5. @Czarek Płatak ludzie nie powinni chodzić w politykę tylko szkodzą komuś i sobie zamiast być cudownymi istotami czyli ludźmi
  6. @Kot właściwie chodzi o to że człowiek chciałby myśleć że myśli nieszablonowo... i dalej to samo - chciałby ludziom uwierzyć... stąd ten przecinek jako przystanek. Co do tęczy, to z przekory... I tu drugi przecinek... xd niespodzianka Hym... sam już nie wiem. Niemniej hym Pozdrawiam. Poza tym ten tekst oprócz tematu w tej niemal częstochowskiej rymowance za bardzo nie leży od rzeczy.
  7. @Czarek Płatak celna uwaga ale dla mnie i sądzę że nie tylko np. Tobie to coś znacznie znacznie więcej. Dziękuję za słowa
  8. @Moondog91 @Moondog91 dziękuję
  9. @siachna no i weź znajdź... pozdrawiam
  10. @milczenie owiec może to i pomysł dziękuję za wizytę
  11. jesteś słaby jak kamień wystarczy konkretnie uderzyć a potem zanosisz się płaczem próbując ponownie uleczyć myślisz nie szablonowo chciałbyś, ludziom uwierzyć lecz doświadczenie zniewagą nakazuje zęby wyszczerzyć jesteś jak trzcina, obawą wyginasz członki w łuk tęczy niezręcznie dopasowując fakty jakbyś mógł dołączyć do reszty mylisz się tak niezgrabnie że śmieją się z ciebie dzieci jesteś swoistym żartem bękartem stworzonym od rzeczy
  12. @beta_b widzę że się podniosłaś Pozdrawiam
  13. @Marlett dziękuję za słowa
  14. @mamoh gdyby nie te "kwitną"... hym coś mi tu brakuje... rosną kwitną wypadają A niech tam... Pozdrawiam
  15. @Marlett Archiwum burzowego światła... czyżby... co do wiersza... niestety prawdziwy Pozdrawiam
  16. @Tomasz Kucina Poezja zatopię się w tych słowach niczym w ziarnach piasku wysysając ze szpiku życiodajny jad co innych może na ziemię sprowadzać pokarm i napój na pustyni znaków gdzie każdy skrawek kształtu ma swe miejsce oblicze tam ja szukam jądra jednostki masy oparcia ciała w tym morzu znaczeń byle tylko po oczach nie rozmazać wiatru mimo że łzy apetyt wzniecają pragnieniem wolności gdy kryje się w smaku skosztuj przechodniu daj kolejny fant i niech fałsz nie przeczy nie gdera ptak pakt podpisany w wersach świat 3127 napisałem t w 2007r... z Twoim się nie równa ale masz...xd pozdrawiam Tomaszu
  17. @Basia Dowyj jeśli pytasz czy życie ma sens...? to wiedz że nie ma i wiedz też ma. Ot i cała tajemnica naszego wszechświata. Pozdrawiam.
  18. a jednak puściło ciało po wszystkich przewodach litość daną z bólem zaprzeczenie a może morał świecą pustkami trzewi głodem w zdziczałych ramionach rozrastają się jak żyły przeżyte jęki w grobach potwór i jego oręż od wieków szydzą z życia a owce jedynie broczą na łąkach zielonych od bycia i dziwią się dziś młodzi składając śluby rzekome dlaczego musimy leczyć ludzi krwi spragnionych
  19. @Tomasz Kucina spoko. Miłego
  20. @Tomasz Kucina dziękuję za słowa
  21. @Tomasz Kucina dziękuję ale wybacz nadal się nie rozumiemy... Nie powiedziałem że tekst jest trudny a jedynie że można połamać sobie język. Poza tym temat uważam za zamknięty. Dziękuję za wizytę u mnie. Doceniam. Miłego dnia Tomaszu.
  22. @AOU fajne spojrzenie choć konserwatyści mogą poczuć się dotknięci nawiązaniem do modlitwy... Enter
  23. @littlebirdsaved wiesz... możesz pisać do szuflady. A tak poważnie to odwieczny dylemat. Tu przynajmniej możesz się czegoś nauczyć, wymienić doświadczeniami a co też nie mniej ważne to spotkać sobie podobnych. Pozdrawiam
  24. @Tomasz Kucina normalnie nie wiem co powiedzieć... Ja o chlebie Ty o niebie. Cóż... Pozdrawiam
  25. @Tomasz Kucina oj zabolało... wybacz jedynym kogo pouczam to siebie ale czy zrozumiałeś jak trudno jest "to" przeczytać... bo jak widzę najwyraźniej nie. A przy okazji..."moderować" czyli co...? skwitowałem tylko koniec... forma xd-żartobliwa rzecz jasna ale to chyba wiesz... lub nie... Tomasz ja Ciebie poparłem ale najwyraźniej się pomyliłem... zatem... pozdrawiam ps. nie jestem moderatorem jeśli wg wiesz co to znaczy... xd.. forma żartobliwa do której należ też kpina
×
×
  • Dodaj nową pozycję...