Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @lich_o no cóż... i niby można kojarzyć i nie pozdrawiam
  2. Wykuwa słowa jak pancerz Młotem pieszcząc tętnice myśli Czasem tnie rozpustnym zamachem Zdolny unicestwić inny punkt widzenia I niech będzie ślepy i głuchy Powiew zwątpienia we własne siły Stara się wypełnić puste karty czasu Wbić w ramy On rzemieślnik chwil Wiem że nadal nie może wytłumaczyć Co wprawia w ruch kapryśny miech Gdyby nie ta dłoń hartowana odciskami Miałby tylko brzęk iskrę tworzenia
  3. @Zawierucha7 Mistrz i Małgorzata... Nie ma Plutona; nie spełnił trzech cech planety. Pozdrawiam
  4. @Lahaj @MIROSŁAW C. spoko
  5. @Piotr65 spoko
  6. @Jan Paweł D. (Krakelura) spoko
  7. @Piotr65 zastanów się
  8. @Radosław dziękuję za słowa Pozdrawiam
  9. @Wędrowiec.1984 spoko
  10. @Ośmiorniczka co racja to racja Pozdrawiam
  11. @Dag dzięki Dag. Pozdrawiam.
  12. @beta_b na to wygląda...
  13. @beta_b Hi hi to wiem. Pytałem o powód?
  14. @beta_b dobry wiersz... a co do przypisu; z jakiego powodu? Pozdrawiam.
  15. @Domanski no właśnie ...tak myślałem o co chodzi z tym Maczo... spoko
  16. @Domanski dzięki za wizytę
  17. @Dawid Rzeszutek No cóż ja o chlebie Ty o niebie... i żeby nie było to mówię wyraźnie; nie zrozumieliśmy się a właściwie nie zrozumiałeś mnie ale spodziewałem się tego. Nie mam zamiaru niszczyć Twojej narracji ani czegokolwiek tłumaczyć. Temat wiary uważam za zamknięty. Życzę owocnego pisania. Pozdrawiam.
  18. Miłość powinna boleć Rozrywać duszę jękiem Wybuchać krzykiem doznań Wybudzać wszystkie lęki Miłość powinna kruszyć Każde kamienne serce Wzruszać szkaradnym obliczem Wyzbyć się prawa do resztek Miłość powinna leczyć Liczne upadłe dziewice Kochanków co narcyz ich bogiem A człowiek dodatkiem do życia Miłość powinna rozumieć Nie samym chlebem sycić Lecz co pokarmem potwora Jeno ból, skrucha i wina
  19. @Dawid Rzeszutek dobry tekst choć ta ostatnia zwrotka hym.. przemawia naiwnością... wybacz Nie podzielam takiej wiary jeśli wiesz co mam na myśli. Niestety żyjemy w systemie monetarnym i taki scenariusz to i również dla nas katastrofa "Banki najadły się dolarami bez wartości" Niestety każda władza zawodzi i nadużywa "A władza przenosi interes do otchłani " ale nic jej nie bierze... Pozdrawiam
  20. @Basia Dowyj jaka nutka i "szkielet przy komputerze"...
  21. @Basia Dowyj osobiście nie podzielam wiary w bóstwa za którymi stoi kościół czy człowiek. Wiara powinna być czymś mistycznym, magicznym a nie odkrywaniem że za wszystko trzeba płacić Wybacz To zbyt szeroki temat żeby tracić na niego czas @Basia Dowyj Bywaj
  22. @Basia Dowyj czytałem to wczoraj choć nie dotrwałem do końca B L C... Fajna ta syrenka poza tym jeżeli ktoś nie wierzy w boga tzn. uważa że go nie ma to z kim walczy...? Ludzie od teorii wielkiego wybuchu uważają że stało się to sorzutnie ale sporą część uważa że ktoś za tym stoi. Nasza matematyczna rzeczywistość jest tego wyrazem. Pozdrawiam
  23. @Basia Dowyj spoko nie było bożych krówek do miażdżenia...xd Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...