-
Postów
12 012 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
Grajmy w zielone
Marek.zak1 odpowiedział(a) na andreas utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ładnie wprost i aforycznie, a co do zabawy, jak o dębach, wbijam żołędzie patykiem na jesieni w różnych miejscach i potem obserwuję. Inicjatywa obywatelska, albo samowolka, jak wolisz. Jestem ojcem bardzo wielu drzew, a to mój praktyczny wkład to Twojego tytułowego apelu. -
@Robert Witold Gorzkowski Dzięki Robercie, a tego stanu ducha Ci życzę. Pozdrawiam
-
Zgubieni w jesieni
Marek.zak1 odpowiedział(a) na aniat. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo ładnie, a ta kromka bliskości robi wrażenie. Pozdrawiam -
Boże chroń mnie od nadmiaru
Marek.zak1 odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
i od nadmiaru wątpliwości, bo one też nie pomagają. Pozdrawiam -
Miłość
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo poruszający wiersz, a najbardziej te proste słowa: I samotnie siedzimy przy stole Pozdrawiam -
Jak już doszło do takich klimatów, to nawet najlepsza herbata i inne gesty nie pomogą.
-
Tak, nasi przodkowie, a i niejeden z nas, walczyli o to, żebyśmy mogli wybierać i trzeba to robić. Nie ma kandydatów idealnych, dlatego należy wybrać, podobnie, jak często wybierają kobiety swoich partnerów, najlepszego z dostępnych. Pozdrawiam
- 4 odpowiedzi
-
1
-
- wybory
- frekwencja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Modlitwa do siana
Marek.zak1 odpowiedział(a) na aniat. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo ładnie:)). Pozdrawiam -
Pożegnanie z Holandią
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Corleone 11 utwór w Proza - opowiadania i nie tylko
@Corleone 11 Dokładnie, a Holandia jest krajem w którym byłem kilka razy po niewiele dni, więc bardzo mało wiem, bo dopiero dłuższy pobyt i praca z localsami pozwala na te głębsze refleksje. Pozdrawiam. -
Pożegnanie z Konińską
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Corleone 11 utwór w Proza - opowiadania i nie tylko
Fajnie napisane, ja z drugiej strony Wisły, ale córka mieszkała na Ursynowie, wiec ją odwiedzałem. Mieszkanie jak budowane wtedy, a inne były rzadkością. Pozdrawiam. -
Pożegnanie z Holandią
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Corleone 11 utwór w Proza - opowiadania i nie tylko
Szczerze, oczekiwałem na więcej refleksji na temat ludzi, kraju, relacji polsko - holenderskich, bo 5 lat to jest na tyle długi pobyt, że o te pogłębione refleksje można się pokusić. W tym fragmencie więcej jest o Afryce, niż o samej Holandii, a przecież jest to ciekawy kraj, o którym mógłbyś więcej napisać. . Pozdrawiam -
Było warto?
-
Witkacy moje szaleństwo cz. II
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Genialny twórca, dla mnie z uwagi na twórczość literacka i malarska, podobny do Wyspiańskiego. Obaj generalnie byli związani z Galicją, podobnie jak Fredro, i mz dlatego ich twórczość jest diametralnie inna niż pisarzy mieszkających w w Rosji. Pozdrawiam Robercie. -
trzy kolory
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Masz, masz:). Pozdrawiam -
-Mistrzu, mam wszystko, ale nie jestem szczęśliwa. -Szczęście to stan ducha, a z duchem różnie bywa.
-
Zgadza się. Stary i biedny to skreślony. Życie. Pozdr.
-
Nie będzie mój, to niech będzie drzewem. Zazdrość taka bywa.
-
ostatnia wola
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Co jest w necie, zostaje w necie i niech tam będzie. Pozdrawiam -
Kruchy los
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Los człowieczy jest istotnie kruchy, a wiemy, że w proch się odwrócimy, niemniej jednak nie zwalnia nas to od wykonywania obowiązków, dążenia do wyznaczonych celów, nawet jeśli wiemy, że aż tak dużo od nas nie zależy. Zresztą, jakie mamy wyjście? Ciekawy, osobisty bardzo wiersz. Pozdrawiam P.S. dochować wierności, bo łączy się z dopełniaczem, chociaż ta zasada jest coraz mniej przestrzegana. -
to tylko film
Marek.zak1 odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ludzie lubią przyspieszać bieg wydarzeń może z nudy, czy oczekiwaniem, że jutro będzie się działo, a przecież szkoda dzisiaj, bo nie wróci. Pozdrawiam -
O miłości
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Jacek_Suchowicz utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pięknie napisany mądry wiersz. Rozumu nie warto oddalać, a zawsze i nigdy znaczą często do pierwszego konfliktu. Pozdrawiam. -
Dla mojego kochanego taty
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pięknie to napisałeś. M. -
6. Kałuża nieczystości
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo mi się podoba a najbardziej część #4 o rozdwojeniu między poczuciem szczęścia i obowiązku, co jak dojrzali faceci wiemy że ma miejsce nierzadko, nawet w udanych relacjach. Osobiście uważam, że ostatnia część nie pasuje do całości, wręcz z nią koliduje, ale to moje odczucie. Pozdrawiam -
-Mistrzu, twój pies wiekowy ciągle jest ruchliwy, ma radość w oczach, widać że jest szczęśliwy. -Ruch codzienny, jedzenie dobre, choć z umiarem, i miłość co daje się cieszyć życia darem.
- 4 odpowiedzi
-
10
-
To zaciąganie hamulców nawet w myślach, to jest fajna nowość dla mnie w treści i formie. Co do przyjaźni po, mz nie da się. Za dużo utopionych, skrytych emocji i żalów. Pozdrowienia