Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 011
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Poruszające bardzo. Ne zetknąłem się osobiście, bo śmierć przychodziła pierwsza. Pozdrawiam
  2. Bardzo ładnie napisane, a w temacie przecież trudno o coś nowego.
  3. @Wędrowiec.1984 W "synonimach" do słowa "natręctwo" jest 39 słów w znaczeniu choroby:). Wśród nich fobia.
  4. Są takie fobie, bo chyba tak to się nazywa. Ja nieraz wracam sprawdzić, czy drzwi i okna zamknąłem, a z tym rzeczywiście bywa różnie. Vilanella świetnie oddaje to zjawisko, a sama forma, z organicznymi powtórzeniami wysokich lotów, podkreśla permanentne męczenie człowieka przez otaczający go świat. Pozdrawiam.
  5. @Leszczym Gorętsza:)
  6. Czuć ogromny sentyment i tęsknotę za małą ojczyzną, którą opuściłeś nie ze swojej woli, czy winy. Klimat naszych wieszczów, którzy mieli podobnie. Pozdrawiam.
  7. Zgadzam się. Codziennie jeżdżę na wycieczki, zakupy itp. W zimie stacjonarny stoi przed telewizorem, bo bez niego nie da się dłużej.
  8. Popieram twój apel. Nigdy za dużo o tym.
  9. Określę jednym słowem: rewelacja:). Pozdrawiam.
  10. Ładnie, uczuciowo. Niby ta bliskość powinna być bliska każdemu, ale niestety tak nie jest. Pozdrawiam
  11. Ślicznie, widać i czuć, że łączy was uczucie. Szkoda, że bez ilustracji. Pozdrowienia od mojej Sowy.
  12. Widać nie z tej bajki, czy półki tak po całości. W temacie polecam film "Materialiści" z niezapomnianą Dakotą Jonson, bliska znajomą Greya. Pozdrawiam
  13. Piotr, mieszkaniec Poronina, słyszał, jak mówi dziewczyna, -pod żadnym pozorem nie walcz z wibratorem, podziel teren i zaczynaj. Jak nie możesz pokonać, to się przyłącz.
  14. Świetny, chociaż ja to za psami raczej, no i imię Mruczymir - fantastyczne. Pozdr.
  15. Chyba do końca nie rozumiem, ale off top, - niedawno był obchodzony dzień kapelusza. W Warszawie, Nowym Światem maszerowała pokaźna grupa fanów kapeluszy, w ramach Hat Walk Warsaw. Na prośbę córki, która tam była, przyjechałem i przejechałem na rowerze w meloniku od zięcia, razem z maszerującymi kapelusznikami. Pozdrawiam
  16. @Robert Witold Gorzkowski Jestem za, a chyba takie 2 o Sowie wrzuciłem. Sprawdzę. Dzięki za inspirację. @wierszyki @Robert Witold Gorzkowski Jestem za, a chyba takie 2 o Sowie wrzuciłem. Sprawdzę. Dzięki za inspirację. Co do delty Nilu wahałem się między nią i Florydą, bo tu i tu są krokodyle, plus aligatory i rekiny i padło na Florydę. Myślałem też o Amazonce z piraniami i wężami. Pozdrawiam
  17. @Starzec To nie dokładnie tam, ale blisko. Kiedyś wrzuciłem. Pozdrawiam. Pewien czarnoskóry z Afryki uprawiał wieczorem seks dziki, z turystkami, na plaży, o którym każda marzy. Lwy ukróciły te wybryki.
  18. Wiem, że to off top, ale niedawno widziałem film "Pszczelarz" z J. Stathamem. Pozdrawiam
  19. Chcemy ideału, a sami, to bywa różnie. Ładnie nawiązałeś do MK, pełnego wielu mądrych myśli i cytatów. Pozdrawiam
  20. Kiedy namiętność odpuścić nie chce, żadną przeszkodą ulewne deszcze, chociaż gdy opad robi się duży, możecie skończyć w jakiejś kałuży. Pamięci Gene Kelly. Teraz, to już koniec serii, chyba, że coś podpowiecie:)
  21. To specyficzna pora, ta, miedzy snem, a dniem, a jeśli można, nie warto, żeby perspektywa nadchodzącego dnia, ją skracała, czy zaburzała. Z podobaniem dla wiersza.
  22. Nie jest łatwe żyć wśród tych problemów, bliskich i dalekich, i jednocześnie używać życia, bo te problemy z tyłu głowy jednak tkwią. Jedni sobie z tym radzą, inni gorzej. Pozdrawiam.
  23. Nie wiemy czemu, ale wierszyk uroczy:). Pozdrawiam
  24. @piąteprzezdziesiąte Masz rację, zapomniałem o nim, a w końcu, mimo, że mniej, niż dawniej, jednak deszcze jeszcze są i warto też o nich:). Pozdrawiam.
  25. @Leszczym Tu wystarczy, a jakiś czas temu, napisałem w podobnym klimacie. Pozdrawiam. :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...