Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jak długo jeszcze?


kasiaballou

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze będą tolerowali masowe zadziobywanie współużytkowników?
Jak długo jeszcze kilkuosobowa granda będzie dyktować "prawa" i "normy" tego forum, tocząc przy każdej okazji - przy każdej dyskusji - prywatne pyskówy i osobiste vendetty?
W końcu nie będzie można zamieścić niczego, co nie przystaje i nie pokrywa się z ich "światopoglądem."
Granda rozmontuje to forum na czynniki nie_pierwsze, ale pierwotne - bo odruchy iście pierwotne - bezwzględne zadziobywanie hurtem.
Czy to jest jeszcze forum poetyckie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


?
rozwiń, proszę...
ale że co? mam mówić za wszystkich? jakie zdania maja na twój temat niektórzy ludzie, niedawno mogłaś poczytać, chyba że chcesz powtórkę z rozrywki

ja się do twojej pyskówki nie wchrzaniałam, więc nie wiem, co ty tu robisz, pseudomoralistko, która ma prawo wybierać tych, których obrażać można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


?
rozwiń, proszę...
ale że co? mam mówić za wszystkich? jakie zdania maja na twój temat niektórzy ludzie, niedawno mogłaś poczytać, chyba że chcesz powtórkę z rozrywki

ja się do twojej pyskówki nie wchrzaniałam, więc nie wiem, co ty tu robisz, pseudomoralistko, która ma prawo wybierać tych, których obrażać można

rozwiń, proszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No właśnie, zgadzam się. Już nawet czarnego murzynem nazwać nie wolno, bo się wtrynia banda jedna no! Niedługo nie będzie wolno napisać, że się zrobiło poranną kupkę do kibelka, bo to niby jakaś dyskryminacja koprofili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że Kasia nie widzi, kto tak naprawdę zaczął całą awanturę, zdaje się nie dostrzegać źródła. widzi tylko, że biedna kamilka jest zadziobywana, ale że sama sobie na to zapracowała, obrażając i prowokując od dawien dawna, to już jest nieistotne

tak to można nawet Hitlera bronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie, to nie forum poetyckie, bo są tu ludzie, którzy korzystają wyłącznie z PW rozładowując swoją furię adresując wiadomości pod zupełnie niewłaściwe adresy, a później jak to PW od niewłaściwego adresata odeśle się pod właściwy adres, to się robi wtenczas publiczny ambaras i dochodzi do głosu przewrotność prowodyrki, czyli protoplastki najpierwszego PW, i dochodzi do niesłusznych oskarżeń, a później to już idzie lawinowo... to wszystko skomplikowane jest jak TW (Bolek)
ja osobiście myślę że jeszcze bardzo długo (poważnie mówiąc), bo dużo osób nie czyta, ale za to korzysta z PW
a jaka jest w tym Twoja rola?
jak siebie oceniasz?
chcę zrozumieć intencje
chcę zrozumieć mechanizm działania
chcę zrozumieć odruchy pierwotne pod maską ucywilizowania i tzw. etyki, czy moralności
chcę czerpać od najlepszych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



no jest coś w tym, że niby nie warto mówić, że ktoś kogoś wyzywa za plecami od debili, bo to donosicielstwo, konfodenctwo i wszystkie pochodne nikczemnego zachochowania; ogląd co najmniej nierozeznany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No właśnie, zgadzam się. Już nawet czarnego murzynem nazwać nie wolno, bo się wtrynia banda jedna no! Niedługo nie będzie wolno napisać, że się zrobiło poranną kupkę do kibelka, bo to niby jakaś dyskryminacja koprofili :)

zostań politykiem i zmień Konstytucję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No właśnie, zgadzam się. Już nawet czarnego murzynem nazwać nie wolno, bo się wtrynia banda jedna no! Niedługo nie będzie wolno napisać, że się zrobiło poranną kupkę do kibelka, bo to niby jakaś dyskryminacja koprofili :)

zostań politykiem i zmień Konstytucję

W Konstytucji mam zagwarantowaną wolność słowa (w tym wyrażania poglądów), a jak widać mogę się tym papierkiem podetrzeć :) Więc, o czym mowa droga Pani?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



nie, to nie forum poetyckie, bo są tu ludzie, którzy korzystają wyłącznie z PW rozładowując swoją furię adresując wiadomości pod zupełnie niewłaściwe adresy, a później jak to PW od niewłaściwego adresata odeśle się pod właściwy adres, to się robi wtenczas publiczny ambaras i dochodzi do głosu przewrotność prowodyrki, czyli protoplastki najpierwszego PW, i dochodzi do niesłusznych oskarżeń, a później to już idzie lawinowo... to wszystko skomplikowane jest jak TW (Bolek)
ja osobiście myślę że jeszcze bardzo długo (poważnie mówiąc), bo dużo osób nie czyta, ale za to korzysta z PW
a jaka jest w tym Twoja rola?
jak siebie oceniasz?
chcę zrozumieć intencje
chcę zrozumieć mechanizm działania
chcę zrozumieć odruchy pierwotne pod maską ucywilizowania i tzw. etyki, czy moralności
chcę czerpać od najlepszych...

patrz jakie to proste:
nie znam Pallasa i nie utrzymuję kontaktów z Olesią; dostaję na pw. jakieś pierdoły skierowane do Olesi i vackera; mam gdzieś o co w tym chodzi; nie zastanawiam się nawet tylko momentalnie kieruję to do osoby, która jest obrażana - i niech załatwiają to między sobą. tak też zrobiłem.

co w tym złego? to donosicielstwo? poważnie?
więcej nawet, bo może i mam gdzieś co się pomiędzy nimi dzieję, ale na pewno nie uważam, że vacker to debil ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



imiona pisze się z wielkiej litery - to się chyba nazywa... szacunek?
interesujące;
ludobójca z wielkiej, a koleżanka z małej
hmmm
to się chyba nazywa...- podpowiesz mi?

O widzisz, tak twój kolega ostatnio pisał moje nazwisko, z małej litery. Czemu mu nie zwróciłaś wtedy uwagi, tylko klepaliście się po pleckach w skondensowanym TWA? To się nazywa HIPOKRYZJA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



zostań politykiem i zmień Konstytucję

W Konstytucji mam zagwarantowaną wolność słowa (w tym wyrażania poglądów), a jak widać mogę się tym papierkiem podetrzeć :) Więc, o czym mowa droga Pani?
droga Pani pyta, czy oprócz praw, znasz też obowiązki, wynikające z tej Konstytucji?
i czy przestrzegasz prawa, w imię gwarantowanych Ci praw i obowiązków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



imiona pisze się z wielkiej litery - to się chyba nazywa... szacunek?
interesujące;
ludobójca z wielkiej, a koleżanka z małej
hmmm
to się chyba nazywa...- podpowiesz mi?
czekaj, czekaj... dyskryminacja?

tylko że tak się składa, że
a) to nie jest moja koleżanka
b) to nie jest jej prawdziwe imię

a ty też się dyskryminujesz, kasiuballou?

edycja: kolejna ze zdolnościami do odwracania kota ogonem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...