Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Bunt zgreda, czyli prowokacyjne refleksje


balzak

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kasia, nie trzeba pisać dużo, aby napisać "dużo".
Byłam uprzejma zauważyć, że Pan Owsinko pluje nam w oczy. Tobie również.
Natomiast rozważanie tego tematu w sposób dojrzały nie ma sensu.

Wypowiadam się zazwyczaj krótko i tylko wtedy, gdy uważam, że ktoś kogoś krzywdzi.
Nie pouczaj mnie więc. To nie szkoła, a ja nie uczennica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Żeby wytaczać kontrargumenty nieodzowne są argumenty, do których stawia się kontrę. Tutaj tych argumentów brak. To jest jakaś diagnoza, ale pozbawiona przesłanek i napisana w bardzo kategorycznym tonie; pisana na takim poziomie ogólności, że trudno się jakkolwiek zaczepić w kwestii, skąd autorowi taka myśl do głowy przyszła. W takich warunkach dyskusja jest niemożliwa.

Wydajesz się być przedstawicielką licznej grupy tutejszych użytkowników, którym się wydaje, że dyskusja to jest wymienianie się zdaniami bez porządku logicznego. Jeżeli już piszesz, że coś jest wątpliwe i subiektywne, to dajesz podstawę swojej opinii. Inaczej to jest kiepska erystyka. Zamiast napisać po prostu: "pierdoły", napisałem "analizę". To bardzo poważne słowo, ale skoro ty tak nazywasz pokazywanie, dlaczego ktoś jest nastawiony wobec tekstu tak, a nie inaczej, to to mi wyjaśnia w całości twój sposób myślenia.

A na koniec napiszę, że jako autorka iluś tam pokazówek na tym forum, chyba mogłabyś sobie darować niektóre uwagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...