Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest moją winą,
nadrabiam to miną
i wiem skądinąd
że zginą

odrabiam nie dobroć
zarabiam na dobroć
dobrzeję odrobinę
i znów nadrabiam miną

bo

kochanie Tego
co Jest z niczego
jest sprawą
bardzo zawiłą

udaję
że mi odbiło

Opublikowano

wiersz a to już w finale prawdziwa rewelacja!!!
szczerze :)
zaskoczona, jak dzisiejszy wieczorek
sypie natchnieniem wierszyków worek
prozaicznie ... bez... kanciasto
na odbicie ... zwrotek kilka
wałek z ciasta i omasta
:))

pozdrawiam

Opublikowano

Kawałek Joli, ale naprawdę niezły... z pozoru taka karuzela, ale po kilkukrotnym czytaniu wchodzi pod skórę, jak blant z suszonych konopi... odpręża i zmusza do refleksji.
Jola jest lojalna... hihihi
pozdrowienia mała chwila... od Emila. :)

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Twój miły komentarz wywołał mój mały uśmieszek (trudno go znakami graficznymi wyrazić:),heh jednak to zrobiłam(wyraziłam mały uśmieszek znakami graficznymi).
Miło mi, że Cie wkręcił, jednak przysięgam na cały mój byt, że konopie widziałam ostatnimi czasy jadąc rowerem nad zalew i były to z całą pewnością konopie przemysłowe.
Pozdrawiam Emila:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @andrew Ty zawsze świedomie  na poetycką nutę Wesołych Świąt bo przecież wolny czas to Święto a jak jeszcze wierzymy w Świata zmartwychwstanie to bal nad bale… pozdrowienia świąteczne od

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Annie "Do wzięcia jest tylko całość", jak żona: z Jej urodą, kaprysami, cnotami ciała i ducha :-) (i mąż, oczywiście). To jest tak: potrafię strzelać, a nie chce zabijać. Jeśli państwo postawi mnie w roli żołnierza, będę strzelał, jeśli uznam sens/prawo tej walki. Będę zabijał BEZ NIENAWIŚCI.   Istnieją dobre związki, spełniające potrzeby obojga (partnerskie i formalne) bez opętania miłością, czy pożądaniem i, podobnie: żołnierze zabijający bez nienawiści :-) Skup się, proszę:  1. czy na pewno kochasz wszystkich. 2. W takim razie kochasz również mnie - ale bez granic, we wszystkich zakresach, prosze.   Sorry, idę ratować rosół.   Wesołych Świąt :-)  
    • @LessLove Ok, rozumiem. Jedno - to o policzku i drugie - to o mieczu, jest w Biblii ( ewangeliach wybranych jako te obowiązujące) Nic nie szkodzi, że są sprzeczne. Po prostu należy wziąć co komu akurat pasuje i za tym obstawać :) 
    • @Bożena De-Tre ... ścielą się myśli  miłe czyste  jak poranna mgła nad łąką  zwiastująca słoneczny dzień    gdyby tak ktoś  zwyczajnie przytulił  uśmiechnął bez powodu  kotu otworzył  drzwi na dwór    nie jeden celebryta  zazdrościłby  widząc nas  na rowerach w parku  ... Pozdrawiam serdecznie  Miłego dnia   
    • @Annie @Annie @Annie A., mam argument koronny: a czym innym, jak nie walką jest "przekleństwo" sumienia. Jezus przyszedł aby rozpalić wojnę w każdym z nas i miedzy nami.    Mt 10, 34-36 (Biblia Tysiąclecia): "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy".
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...