Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Miłość ze Snu.


Rekomendowane odpowiedzi

Miłość ze Snu cz.1


Mary spędza kolejny wieczór na rozmyślaniu o tym że już dawno powinna to skończyć,ale nie potrafi.Tutaj jest Mary Keat 18-latką która nosi za długie bluzy i szerokie dżinsy,a tam jest seksowną młodą kobiętą ubraną w długie zwiewne sukienki które ukazują to co jest najpiękniejsze w dziewczynie którą tam jest.Zrobiła to czego najbardziej się teraz bała-zasnęła.

Znów usłyszała ten głeboki męski głos.

-Witaj Mary.

-Powinnam się Ciebie bać?A może to tylko irracjonalny lęk i muszę się leczyć?

-Zdziwiłbym się gdybyś się nie bała.

-Więc powiesz mi wreszcie kim jesteś i dlaczego powinnam się Ciebie bać?

-Nie teraz!

-Dobrze,ale kiedyś muszę dowiedzieć się prawdy.

-Zapomnijmy o tym teraz.

-A więc...

Mary zdjęła z siebie jedwabną czarną jak noc sukienkę i przybliżyła się do młodego mężczyzny o czarnych włosach do ramion, mleczno białej skórze i czarnych oczach w których głebi można się zatopić.Zaczął ją delikatnie pieścić swoimi długimi palcami i całować po całym ciele miękkimi jak jedwab ustami.Wkrótce po całej polanie rozeszły się odgłosy ich rozkoszy.

-Podobało się.

-Tak.-Wysapała z trudem Mary.

-Jeszcze nie raz będziesz się tak czuła.-Uśmiechnął się do niej.

-Oby.

-Już 7.00,musisz wracać do rzeczywistości.

-Nie chcę!

-Musisz!

-Jeśli powiesz jak masz na imię!

-Mam na imię Ben.

Mary obudziła się zaraz po tym jak usłyszała jego imię i przez cały dzień o nim myślała.

-Ben-Powtarzała w myślach i uśmiechała się do siebie.

Przy nim była naprawdę szczęśliwa,ale nie mogła kochać kogoś kogo spotyka tylko w snach.

Zastanawiała się czy ten piękny mężczyzna jest prawdziwy i żyje gdzieś na prawdziwym świecie.

cdn.


Wiem że krótkie,ale jutro dam 2 dłuższą część.To moje początki więc nie jest to zbyt dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tak.-Wysapała z trudem Mary." - to zdanie zaskakuje humorem i sprawia, że powstrzymam się jeszcze przed krytyką - jeśli w dalszej części będzie intrygująco, może trochę sensacyjnie a koniecznie ironicznie, z dystansem , bo dalsze nurzanie się w erotycznych fantazjach dziewczęcia byłoby już naprawdę niestrawne :( Ale nie zrażaj się - początki zazwyczaj bywają bolesne :) Pozdrawiam - Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mężczyzną o czarnych włosach do ramion, i mlecznobiałej skórze, spojrzenie mam niebieskie, z szarości domieszką, i uśmiech mój szczery, jedyny, niepowtarzalny. Mym wzrokiem prześwietlam wszelkie bezeceństwa tego świata. Toż to chuć, nic innego. Oddaj żesz mu się w tej jednej chwili! Alabastrowa Twa skóra pulsuje zbliżającym się spełnieniem. Kipi! Gotuje się! Cała jesteś jego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...