Zgłoś
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Posem 188
Świetny wiersz, choć muszę powiedzieć, że podmiot liryczny dźwiga w nim nieopisany ciężar. I pomimo dość dobrego zakończenia, on nie znika. To jest też pytanie egzystencjonalne, czy musimy nieść trud, czy też powinniśmy się go pozbyć. Niby z wszystkiego moglibyśmy zrezygnować, no ale jak przyszłoby nam żyć później. Dobry wiersz. Pozdrawiam.
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 45 odpowiedzi
- 955 wyświetleń
-
- 31 odpowiedzi
- 745 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 522 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 303 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 222 wyświetleń
-