Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

,,Ona"


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak zwykle zagadkowo u Ciebie, chociaż tym razem faktycznie pierwsza myśl to uczucia / osoba, ale jest coś co nie dało mi spokoju, był kiedyś konkurs o gałązki oliwne...czyli tym tropem to poezja, wena twórcza...chyba że już za daleko wybiegam z interpretacją, bo z tą mgłą mi coś wtedy nie pasuje...pozdrawiam Cię gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

-----> moim zdaniem zbędne, można to już sobie dopowiedzieć, skończyłabym na przedostatnim wersie

To własnie to co miałam na myśli pisząc, że kiepska składnia itp
Może i późno odpisuję, ale czasem nie mam dośc czasu, żeby pisać elaboraty.

Pozdrawiam i bez urazy
Proszę uprzejmie :)

LadyC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

-----> moim zdaniem zbędne, można to już sobie dopowiedzieć, skończyłabym na przedostatnim wersie nie można gdyż i tak nikt nie wie o czym jest wiersz jednak bysrtry czytelnik zapewne, czyli rano dla łatwiejszego zrozumienia myśli jest dokończenie

To własnie to co miałam na myśli pisząc, że kiepska składnia itp
Może i późno odpisuję, ale czasem nie mam dośc czasu, żeby pisać elaboraty.

Pozdrawiam i bez urazy
Proszę uprzejmie :)

LadyC

Ja się nie urażam, ale moje wiersze zawsze mają formalny zapis literacki ba czasami się zdarza jak piszę myk nieuwagi, ale to tylko przez rytm


Ten wiersz jest prosty, gdyż Ona to FRASZKA, dopowiedzenie już oficjalne jest jak mawiali Grecy oliwna gałązka dla łatwości zroizumienia jednak nikt tego nie odgadnął i tutaj jesst ból, gdyż muszę pisać inaczej by poezja trafiała do każdego serca, a nie tylko ludzi z inteligencji.

Dzięki za obszerny komentarz tylko się nie obraż, ale polonistyka jest jedna ja nie piszę jak inni majtki czerwone, tylko czerwone majtkiitp odnośnie inwersji to tylko tyczy się czasowników się bali , bali się to na marginesie, a słowo wzięło się z języków obcych w postaci ARE YOU- YOU ARE tu występuje inwersja w postaci ,,czy jesteś, jesteś

Serdecznie Lady C

miłej nocki buzka:):):):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...