Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Dział P jak wiersze gotowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Zetka ma podobnie:) a.

Ale komentarzy więcej!

Pewnie chodzi Ci o mnie, tak? Że niby ja reprezentuję społeczność wierszy gotowych? ;)
"uderz w stół, a nożyczki się odezwą":) Nie mam nikogi na myśli, tylko jeśli chodzi o ilość komentarzy, to zgoda, ale jeśli o poziom prezentowanych utworów, to bym się zastanowiła:) zanim bym napisała takie zdanie (tytuł) :) a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale komentarzy więcej!

Pewnie chodzi Ci o mnie, tak? Że niby ja reprezentuję społeczność wierszy gotowych? ;)
"uderz w stół, a nożyczki się odezwą":) Nie mam nikogi na myśli, tylko jeśli chodzi o ilość komentarzy, to zgoda, ale jeśli o poziom prezentowanych utworów, to bym się zastanowiła:) zanim bym napisała takie zdanie (tytuł) :) a.

Aż tak źle nie jest, alleno. Zauważ: każda perełka na stronie Zet, to już przewaga nad P (chyba że tam publikują bystrzaki z jakichś powodów) i wierszami gotowymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatorzy kulek zredukowali dział P do rangi KOSZA ("nie ten dział", "do P", "kosz") i mamy kosz, gdzie spychane są odpadki; chciałbyś, Pancool egzystować w utyli_ekolandii? - więc oco cho?
a NOWI pozbawieni konkretnej pomocy warsztatowej wklejają z biegu do "P "- chyba dla profilu - tyle.


p.s.
podziwiam i sznuję wieloletnich pasjonatów poezji, którzy mimo wszystko nadal tam wklejają;
- bez limitu = kinderjajko bez niespodzianki
- warsztat = piaskownica klubu grafomańskiego samo_kolesio_uwielbienia
- dział P = kosz
- dział Zet = nie ma takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mi w głowie przecenianie...od tego co piszemy i jak ...są czytający ...o tym wiesz doskonale...
zapewniać nie muszę i nie traktuj mnie jak nastolatki bo...nie poprawnie ....wymownie?!
A pod wierszem nie prosiłam ...nie śmiała bym!
Trochę skromności...!
Jeszcze nikomu nie zaszkodziła!
:))(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



- bold ad. "nieśmiałości":

To napisz Kasiu pod wierszem a nie eliminuj mnie ...bo chyba się nie mylę nie masz do tego prawa!
:(




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: Dzisiaj 19:21:33, napisał(a): aluna
Komentarzy: 3953

"Dobrze być z Wami
źle być samym..."




- a jednak śmiałaś!
-



- bold ad. skromności; tak też trzymaj... z dala od Zet...
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mam prawo nie pisać pod "wierszem", ceniąc (patrz; ustrój!)) swój czas i wyrażać opinię, gdzie mi bliżej - byłam nawet na wyborach ;)
- "eliminacja" ??? - nie przeceniaj mnie, bo mi odbije ;)
ja pierdzielę, zapomniałem o wyborach! i po co ja tu zaglądałem :(. muszę zacząć oglądać telewizję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



mam prawo nie pisać pod "wierszem", ceniąc (patrz; ustrój!)) swój czas i wyrażać opinię, gdzie mi bliżej - byłam nawet na wyborach ;)
- "eliminacja" ??? - nie przeceniaj mnie, bo mi odbije ;)
ja pierdzielę, zapomniałem o wyborach! i po co ja tu zaglądałem :(. muszę zacząć oglądać telewizję...

- a ja tam lubię Amiszów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...