Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Obraz malowany łzami


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



I co szczęśliwy, że jesteś tak bystry znajdując brak 1 literki. Jestem pod wrażeniem znajomości polszczyzny

serdecznie

13
Jedną literke to trzeba umieć zgubić c'nie ? ;]


To aby te szczęście trwało wiecznie

serdecznie

13

Jestem zajebiście szczęśliwy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuszka nie palindromem, homonimem, czy anagramem pytanie jest proste, kto wprowadził do literatury termin ,,pogrzebion" i kto go wypowiedział, to nie jest smieszne tylko tak mnie nurtuje Twoja wiedza, a operujesz tym terminem,, pies pogrzebion", więc czekam już godz internet wertujesz mądrość tkwi w umyśle , a nie w ściąganiu z neta poczekam jeszcze 1 godz i jak nie odpowiesz to jednak nie odkryłaś zagadki Sfinksa, a to chyba wiesz co oznaczało

serdecznie

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judytko wielkie dzięki za ten komentarz, gdyż broni wartości przesłania, a ja sam nie potrafię swoich wierszy bonić, gdyż brakuje racjonalnej broni, a odnośnie śmierci to motyw, który zawsze będzie towarzyszył człowiekowi w każdej następnej epoce ,, Welcome to hell" , gdyż odwiecznie jest z nią związany.

serdecznie i ciepło

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Takiego komentarza to nigdy nie utrzymałem, aż mnie zatkało od tych słów i nie wiem co powiedzieć jednak jest mi miło, a do ulubionych heh nie wiem, czy jednak zasługuję na taki laur, ale skoro chcesz, to tym bardziej jest mi miło, gdyż pierwszy raz się z tym spotkałem tu na orgu

serdecznie pozdrawiam

13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Takiego komentarza to nigdy nie utrzymałem, aż mnie zatkało od tych słów i nie wiem co powiedzieć jednak jest mi miło, a do ulubionych heh nie wiem, czy jednak zasługuję na taki laur, ale skoro chcesz, to tym bardziej jest mi miło, gdyż pierwszy raz się z tym spotkałem tu na orgu

serdecznie pozdrawiam

13

no to teraz Sfiksie tylko nie padnij, bo ja po cichu już "capnęłam" ten wiersz do ula (zdarza się to, zdarza na orgu :)))

:))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci tak ładnie buzi dałem, aby sprostować honorarium, a Ty ,,mniemasz" iż ja materialista przecież ,,mnie masz" w rączętach, jak i oczętach, a na marginesie ze mną zawsze jest urwanie głowy

spokojnego wieczorku i co ja zrobię, jak wydzielasz pozytywne fluidy w moją stronę ,,zapewne" to nie przypadek, gdyż ,, za pewne uważam iż bez przyczyny nic się nie dzieje.

serdecznie i widzisz zmieniłem styl, lecz ambaras powstał, więc zmieniam na inny. Myślę,że będziesz obserwować, gdyż za dużo w tym orgu powagi, więc może coś na uśmiech jakiś pomysł

,, Te Krysie"

Kiedy Krysia ze mną na wrzosie leżała,
buzi nie dała, lecz szybko się rozebrała.

To zaczniemy od limeryków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skoro prezydenckie weto wprowadziłaś, to zmienimy imię, ale jak z limerykami bywa musi mieć nazwę własną, więc inna niewiasta może czuć się urażona, a przecież imion u nas dostatek
Ładnie odpisałaś masz talenta w pisaniu, gdyż nie każdy tak może władać piórem

serdecznie i ciepło

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu , a co Cię kręci oprócz poezji, ja piszę wszystko z wyjątkiem erotyków, gdyż nie dyskryminując literatury ta forma nie jest dla mnie.Wcale nie chciałem Cię sprawdzać, ale okazało się, że to raczej z Ciebie ,,bestyjka" z tymi rymowankami, a jak potrafisz prowadzić dialog rymem, a potrafisz, to już wyższe pułapy okiełzania pisarskiej sztuki.

serdecznie i jak zawsze z ciepłym uściskiem

13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...