Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Alunko! Telepatia, czy co? Ja też...hehe...o przebiśniegach...
takie spokojne i pełne nadziei to Twoje oczekiwanie;
podobasie :-)

Tylko może te dwa wersy połączyć?

"oczekiwane przesłanki"

Co o tym sądzisz?

Buźka!
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Alunko! Telepatia, czy co? Ja też...hehe...o przebiśniegach...
takie spokojne i pełne nadziei to Twoje oczekiwanie;
podobasie :-)

Tylko może te dwa wersy połączyć?

"oczekiwane przesłanki"

Co o tym sądzisz?

Nie uwierzysz tereso ale tak z tym tańczyłam!
Słodkości !


Buźka!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio w Warsztacie

    • Dziś skończyłem jedną opowieść o tobie

       

      padał deszcz 
      i w nim 
      jak gniew spadający
      widać było twoją twarz

       

      kąśliwe uwagi
      inwektywy
      mnożyły się

       

      zemsta bywała słodka

       

      i cały ten czas
      przecięty na pół
      gromadził nienawiść
      w którym czasem było "ja"

       

      usłyszałem 
      to mrowie skarg
      i wiem, że można tym zapełnić serce
      ale na ile?

       

      dziś mówi się, że upał
      pozbawia rąk
      i bierze w ramiona
      chłodne serca
      przepełnione wulgarnym zmysłem. 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...