Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

może ktoś się otarł.


teraa

Rekomendowane odpowiedzi

prace licencjacką mam do napisania i temat z jakim mogłem się przebić to mniej więcej "pisma literackie i fora literackie od '90 roku w polsce". sens to nie krytyka, ani recenzja współczesnej kondycji piśmiennictwa, a jakiś wgląd w medialność tej tematyki. nie proszę tu także o jakieś materiały, cytaty i źródła, ale nie powiem, że oprócz książki "2008" przydałaby się jakaś literatura traktująca o temacie wyżej rzuconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz sobie najpierw plan, wypisz wszystkie pisma literackie i ogólno kulturalne jakie uda Ci się znaleźć (tytuły, redaktor naczelny, częstotliwość wydawania), wybierz kilka for internetowych i uzasadnij dlaczego te. kto się tam pojawia, czy są to osoby nieznane czy pojawiają się też te 'uznane'. po co to w ogóle istnieje i takie tam pierdoły. o tym możesz napisać we wstępie - kilka stron do oddania. I przestań panikować:) czytaj co Ci dałam:D

pozdr. a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie każde forum zawiera w sobie jakieś linki do współczesnych pism, artykułów ja bym też szukał artykułów po czasopismach - nie mam szczerze mówiąc pojęcia, czy istnieje bibliografia dotycząca akurat tego tematu. Chyba trzeba będzie po prostu spędzić kilka dni w internecie mozolnie szukając tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...