Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

anioły doły


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dzięki za depnięcie Krzysiu, obecność ludzia przy ludzie jest bardzo ważna tak to już jest;
a wizyta cieszy;bazgrolnie dziękuję , a zastanawiam się czy tego nie przerwać(...), w sensie zniknąć z tej zieleniastej na dober m..bo bazgroluję już dość długo i na co to przyszło(...:); J. serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dzięki za depnięcie Krzysiu, obecność ludzia przy ludzie jest bardzo ważna tak to już jest;
a wizyta cieszy;bazgrolnie dziękuję , a zastanawiam się czy tego nie przerwać(...), w sensie zniknąć z tej zieleniastej na dober m..bo bazgroluję już dość długo i na co to przyszło(...:); J. serdecznie

Ja też wier-szydełkuję lat dzieściaparę. "Już szron na głowie, już nie to zdrowie, lecz w sercu.."......coś, czasem.

Nie znikaj Judyto, bez Ciebie będzie nudno na zielonej (łące?).
Pozdrawiam. KKK

Ciekawe
czy Puchatek miał kompleksy ?
Bo ja mam
ogromne
jak Stumilowy Las
jestem zarozumiały
brzydki
garbaty
głupi
gruby
i ..............
i głodny
Czas na małe
Conieco .

Krzyś

(Tak gdzieś około 1982 się napisało samo.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dzięki za depnięcie Krzysiu, obecność ludzia przy ludzie jest bardzo ważna tak to już jest;
a wizyta cieszy;bazgrolnie dziękuję , a zastanawiam się czy tego nie przerwać(...), w sensie zniknąć z tej zieleniastej na dober m..bo bazgroluję już dość długo i na co to przyszło(...:); J. serdecznie

Ja też wier-szydełkuję lat dzieściaparę. "Już szron na głowie, już nie to zdrowie, lecz w sercu.."......coś, czasem.

Nie znikaj Judyto, bez Ciebie będzie nudno na zielonej (łące?).
Pozdrawiam. KKK

Ciekawe
czy Puchatek miał kompleksy ?
Bo ja mam
ogromne
jak Stumilowy Las
jestem zarozumiały
brzydki
garbaty
głupi
gruby
i ..............
i głodny
Czas na małe
Conieco .

Krzyś

(Tak gdzieś około 1982 się napisało samo.)

:) samo się pisze, a raczej nie -tylko się..jakoś takoś Góry- pomagają zdaje się;
piękny jest Krzysztof, dzięki b.za niego, pewnie miał w końcu to tylko mały niezdary miś; J.

zielona łąka jest tam gdzie nie każdy chce dojść, a po prostu tutaj jest zieleniasto i już;
więcej publicznie nie powiem sama z się; J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...