Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

żywicznie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


przyznam bez bicia, że kolejność słów mnie nie satysfakcjonuje. z drugiej strony - zmiana oznaczałaby najdelikatniejszy zapach kobiety, a nie najdelikatniejszy z zapachów, który należy właśnie do niej. co jest, idąc dalej, świadectwem na ogromną samoświadomość wiersza, a w konsekwencji zapewne artysty i tutaj dochodzę do momentu, w którym muszę wycofać zarzut :P

pozdrawiam ;)
ładnie to wykombinowałaś Rachel :) Bardzo mi się podoba. Zawsze miałem podobne odczucia słuchając np.Floydów (sorry za taką bezczelność... ;). Słuchając pierwszy raz nie wszystko mi się podobało. Po latach dochodzi się do wniosku, że bez tych "kiepskich" elementów układanka nie byłaby tym, czym jest w istocie.
Dziękuję, pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Pancolku, nie żartuj... jaki styl? ;))) Z ewoluowania oczywiście się cieszę, ale mam nadzieję nigdy nie doczekać się "stylu". Wręcz przeciwnie, nigdy nie chciałbym być rozpoznawalny. Styl w pewnym sensie zabija - zwłaszcza możliwości w poszerzaniu granic. Człek osiada na laurach i dupa blada - gnuśnieje ;)
Chociaż z drugiej strony... styl, to fani, kasa itd. Ale z trzeciej ;)) wyrobienie takiego stylu, który we wszelkich dziedzinach gwarantuje rozpoznawalność, to dopiero jest styl.
Sory, cuś mie najszło, cholera. :)
Miło, że zajrzałeś, pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...